• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Sintra :: SINTRA :: Sintra exteriér :: Re: Ostřikovač světlometů
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
Lachtan
Odeslal: Saturday 31 January 2009 - 21:52:23
Po delší době jsem si všiml, že moje Sintra je asi jedna z mála co má originál ostřikovač světlometů, je to takový výsuvný cosi s tryskou z předního nárazníku před daným světlometem ale nemůžu přijít na to jak se to spouští. Nemá někdo zkušenost? Nereaguje to ani při rozsvícených světlech, má to zvlášť nádobku na kapalinu v prostoru mezi chladičem a nárazníkem, je tam debilní přístup a není vidět kam co vede.
Poslední odpovědi
Cesťák
Odeslal: Monday 02 February 2009 - 15:19:53

Vím, že to není bůch ví jaká odpověď, ale vybodni se na to. Jen to žere kapalinu a světla to stejně neumeje. Nejlepší je stěrka s houbičkou na benzince. Funguje sqěle a je zadara.
Rejpal VB
Odeslal: Sunday 01 February 2009 - 18:30:10

Mno u mé VB jsem pouze vytáhl pojistku a ostřik světel přestal jít a ostřik oken mi jde. U Sintry je to asi jinak...
Martas
Odeslal: Sunday 01 February 2009 - 16:54:19

Rejpal VB napsal ...

Nebo předchozí majitel vytáhl pojistku, aby ušetřil kapalinu do ostřikovačů a už jí tam nevrátil...Jako já


Podle schematu jsou oba (jak na celni okno tak i na svetla) pripojeny na stejnou pojistku, ale motorek ostriku svetel je jeste pripojen prez "zpozdovaci" obvod.
Rejpal VB
Odeslal: Sunday 01 February 2009 - 16:45:18

Nebo předchozí majitel vytáhl pojistku, aby ušetřil kapalinu do ostřikovačů a už jí tam nevrátil...Jako já
Legend
Odeslal: Sunday 01 February 2009 - 13:11:21

Po prostudování schématu zapojení jsem došel k závěru, že ostřikovače světel by měly stříkat jen když jsou rozsvícené tlumené nebo dálkové světla. Jediné, co by mohl být špatné, je relé, nebo samotný motorek. Relé je umístěné v pravé přední části auta, mělo by být v místech někde za nárazníkem, v blízkosti nádobky ostřikovačů, na podobném místě je i motorek.
Lachtan
Odeslal: Sunday 01 February 2009 - 03:42:04

Hmm, tak na takovou odpově´d je asi potřeba minimálně maturita __;
KopA
Odeslal: Saturday 31 January 2009 - 22:02:20

Tyhle ostřikovače většinou ostřikují současně s ostřikovači čelního skla.

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0337 sec,0.0075 z toho dotazů.