• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra Hi-Fi :: Re: Nehrající fungující rádio CDR 500 - Vyřešeno !!!!
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
Honza - Jan
Odeslal: Thursday 26 February 2009 - 17:14:45
Ahoj,

mám problém s rádiem CDR500 ve Vectře B, přestalo hrát. Nejde z něj žádný zvuk, ani z rádia, ani z CD a ani z pevné handsfree Nokia. Při ovládání z volantu nebo na přístroji vše funguje (přepínání stanic, RDS, signalizace telefonu atd.), jenom nevydá ani zvuk. Samotný přístroj jsem zkoušel u kámoše v Zafiře a tam funguje správně (bohužel jsem nevyzkoušel jeho CAR 400).
Rádio jsem vyndal a přeměřil repro (všechny měly cca 4 ohmy, kromě pravýho zadního, který měl 7,5).
Už mě vůbec nenapadá, kde by mohl být problém, protože předpokládám, že repro jsou zapojeny přímo do rádia.
Díky za nasměrování
Poslední odpovědi
Honza - Jan
Odeslal: Sunday 15 March 2009 - 18:56:53

Vyzkousel jsem v aute CAR 400 - hrala, CDR 500 ne.
Problem byl v jednom reproduktoru, mel mensi impedanci (3.7) nez ostatni (4,5). Proudova ochrana v 500 to odpojila, 400 ne.
Repro vymeneno, hraje to
Honza - Jan
Odeslal: Friday 27 February 2009 - 09:44:47

Handsfree ma svoji vlastni pojistku, nebo se na neco napojuje?
Kam se handsfree obvykle dava, kde ho najdu?
Honza - Jan
Odeslal: Friday 27 February 2009 - 09:42:15

Me prave mate, ze pokud zacnu volat, tak na disleji se objevi naprosto normalne "MESSAGE". Cili signal na odpojeni radia prijde korektne az pri pouziti handsfree.

Je to zahada
legionar
Odeslal: Friday 27 February 2009 - 06:24:47

Taky bych řekl že to bude něco přes ten telefon , ja bych to zkusil odpojit a pak se uvidí
Darry
Odeslal: Friday 27 February 2009 - 00:21:44

Píšeš, že k tomu máš připojený handsfree, podle me může být pořád zapnutej mute jakoby jde pořád s handsfree 12V, ktery jde na utlumovej kontakt radia. To by mohla být jedna s možností, protože pokud to jede jinde nevidim duvod proč by to nemělo jet u Tebe.
qpc
Odeslal: Thursday 26 February 2009 - 23:18:38

Martas napsal ...

qpc napsal ...

myslim,že si s tim poradí každej slušnej servis autorádií,občas odešel ten koncový výstup..,nebo je v pytli jakákoliv součáska integrovaného zesilovače signálu,pak to na funkčnost nemá vliv..



Ale on pise, ze v jinym aute to hraje takze problem bych hledal v kabelazi a nebo jestli neni nejaky problem treba v konektoru kterej se jevi jako zacvaklej ale neni ....


přehlédl jsem.Pokud to tedy jinde hraje,chyba je jen v rozvodu kabelama po autě..jiná možnost neni,kabel jdou k repro.Tak je mezi dveřma a konektorem od rádia měřákem,,prozvon,,..a uvidíš jestli jdou opravdu
Honza - Jan
Odeslal: Thursday 26 February 2009 - 23:09:05

Konektory jsou vsechny tri jako jeden ingot, takze nemuze jeden vypadnout. Navic to fungovalo a pak nejednou prestalo. Kabelaz k repro jsem promeril. Prave proto mi to nedava smysl a tapu
Martas
Odeslal: Thursday 26 February 2009 - 20:29:12

qpc napsal ...

myslim,že si s tim poradí každej slušnej servis autorádií,občas odešel ten koncový výstup..,nebo je v pytli jakákoliv součáska integrovaného zesilovače signálu,pak to na funkčnost nemá vliv..



Ale on pise, ze v jinym aute to hraje takze problem bych hledal v kabelazi a nebo jestli neni nejaky problem treba v konektoru kterej se jevi jako zacvaklej ale neni ....
qpc
Odeslal: Thursday 26 February 2009 - 20:23:19

myslim,že si s tim poradí každej slušnej servis autorádií,občas odešel ten koncový výstup..,nebo je v pytli jakákoliv součáska integrovaného zesilovače signálu,pak to na funkčnost nemá vliv..

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0662 sec,0.0303 z toho dotazů.