• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra motor :: Re: Servis
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
Slavek Š.
Odeslal: Friday 27 November 2009 - 16:03:44
Nazdarek oplaci mam gckovou astru 1,4 16 ventil .Nedavno mne za jizdy auto chciplo a museli me odtahnout do oplackyho servisu.Po diagnostice mne rekli ze na 90 procent je vadna jednotka .Povedlo se mi sehnat novou RJ v zaruce kterou kdyz oplaci namontovali tak vykazovala tu samou chybu jak stara RJ.Protoze servis opel nema skladem novou RJ z duvodu ceny .Musim cekat kdy do servisu dorazi stejne auto aby mohli vyskouset da je chyba v RJ nebo nekde jinde.Od te doby uplynuli skoro 2 mesice a ja marne cekam na zpravy ze servisu.Bohuzel marne pokousel jsem se kontaktovat jine servisy opel ale bohuzel vsude je to stejny.V zivote by me nenapadlo ze takhle v oplu resi opravy.
Poslední odpovědi
qpc
Odeslal: Wednesday 17 February 2021 - 13:47:38

2DIn maji vesmer stredni a vyšší trídu hifi,asi uplnej prusvih to neni,audiofil asi s Oplem nebudes
Kemper
Odeslal: Monday 01 February 2021 - 13:52:47

Zdar! Plánuju v nejbližší možné době instalovat do auta nový zesilovač. Měl někdo zkušenost s tímto servisem Odkaz a s autodíly, co poskytuji?
vrgadaa
Odeslal: Tuesday 01 December 2009 - 20:23:16

furt stejny, znackovy servis opel: diagnostika nic neukazuje, ale auto nejede, muzeme zkusit vymenit ridici jednotku, pak zapalovaci kostku, vahu vzduchu, no neco z toho to urcite bude, ale kazda z techto veci stoji xxx tisic, doporucujeme vam, aby jste si to odvezl jinam (nakonec to byly zapalovaci kabely-odhaleno ohmetrem na parkovisti)
JardaB
Odeslal: Tuesday 01 December 2009 - 19:10:40

Njn, je to smutne, ale to by museli automechanici neco umet, vcetne teorie, aby se nemuseli jen omezovat na vymenu celych (cim dal vetsich) funkcnich celku, ale aby merenim zjistili banalni zavadu za korunu...
McJOHN
Odeslal: Tuesday 01 December 2009 - 18:26:01

To je bohužel smutný příbh. Ale na druhou stranu už to máš za sebou. Zrovna včera jsem mluvil s tím známým a já Tě chtěl požádat o podrobnosti. tedy beru to jako uzavřené (za předpokladu,že si nebudeš stěžovat)
Slavek Š.
Odeslal: Tuesday 01 December 2009 - 16:18:32

Nadarek tak auto je opraveny.A co vlastne autu bylo?Nejakej zlomenej kabel!!!!!!!!!!!!!!Takze suma sumarum opel servis autovars nebyl schopnej skoro za 2 mesice opravit tuhle zavadu musela jse menit ridici jednotka a cekat na stejne auto 2 mesice .Ja mam doma novou jednotku kterou jsi muzu povesit na hrebik a koukat se na ni
Slavek Š.
Odeslal: Saturday 28 November 2009 - 16:23:18

Email phone 739-642650 Predem dekuji a cokolik
McJOHN
Odeslal: Saturday 28 November 2009 - 16:19:54

Nechci předbíhat události,ale v tomto případě bych se pokusil v tom něco udělat. Mám tam nějaký kontakt. Nic neslibuju, ale zkusit se má všechno.
Pošli na sebe kontakt
Slavek Š.
Odeslal: Saturday 28 November 2009 - 16:16:22

Jsem z prahy a auto mam v autovars v praze v Holesovicich

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0556 sec,0.0267 z toho dotazů.