• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Sintra :: SINTRA :: Sintra ostatní :: Re: Kontrolka tažného
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
Vlado
Odeslal: Saturday 23 April 2011 - 14:07:21
Mám prosbičku. Stretol sa už niekto s problémom kontrolky ťažného zariadenia - bliká spolu s výstražnými smerovkami. Pri samostatných stranách L alebo P je to ok. Skúsil som odpojit zadné svetlá a vtedy to bolo v poriadku. Tak isto keď vyberiem žiarovky z predných smeroviek je to ok. Vyzerá to ako závislosť na velkosti odporu len nechápem čo s tým má ťažné zariadenie. ( Kabeláž k ťažnému je komplet odpojená

Ďakujem
Poslední odpovědi
Hujer
Odeslal: Sunday 29 May 2011 - 09:57:11

Nemáš náhodou v zásuvce tažného zastrčenou redukci?
Legend
Odeslal: Monday 23 May 2011 - 23:53:43

Taky si to tak myslím, Omega to má obdobně. Když je připojené tažné, tak společně s blinkrama bliká i kontrolka tažného
karel
Odeslal: Monday 23 May 2011 - 23:47:54

v popisu je napsáno že tato kontrolka naznačuje správnou funkci blinkrů na vozíku takže to tak má být
Martas
Odeslal: Sunday 24 April 2011 - 13:12:18

No a neni mozny ze to tak ma bejt, aby te to upozornilo, ze mas/nemas pripojenej prives ?

Pokud jsem to dobre pochopil tak ti ta kontrolka blika jen pri warningach a vse jinak funguje .... u americkyho auta by mi to pripadlo celkem i logicky.
ciba
Odeslal: Sunday 24 April 2011 - 13:00:03

me kdyz se smerovkama blikala myslim dalkovka byla to spatna kostra..nebo zkus nejake rele blinkru treba prohodit=)
Vlado
Odeslal: Sunday 24 April 2011 - 12:39:09

Nemyslím. Všetko prekontrolované a žiaden výsledok.
ciba
Odeslal: Saturday 23 April 2011 - 22:12:28

ze by spatna kostra?

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0395 sec,0.0143 z toho dotazů.