• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra podvozek :: Re: Jak ručně vyzout pneu?
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
Melller
Odeslal: Saturday 12 November 2011 - 14:00:14
Dobrý den,

nemáte někdo zkušenosti s ručním přezouváním pneu? Chtěl bych si doma vyzout pneu z litého kola a nazout novou pneu.

Šlo by to nějak doma? Co použít?

Díky
Poslední odpovědi
Martas
Odeslal: Tuesday 30 October 2012 - 15:04:31

Bezdusovku doma sundavat a nasazovat je nesmysl, u dusovy gumy kde nejaky drobny poskozeni patky montpakou nehralo roli to nevadilo ale kdyz si ponicis patku bezdusovky treba proto ze ta guma byla nazuta dyl a nejde oddelit od rafku tak ji muzes vyhodit .. nebo do ni dat dusi.
miki
Odeslal: Tuesday 30 October 2012 - 14:10:20

Martas napsal ...

miki napsal ...

Na stránkách UNI-MAX je ruční vyzouvačka (jsou upravené pajsery aby nepoškodil lak) za cca 2300


Jeste k tomu pripocti par desitek tisic za vyvazovacku kdyz uz si to chce nekdo delat sam doma


Tam psali na ruční sundání pneu a na použití i elektronů, jen co jsem našel , ale je to fakt kdo by to dneska dělal růčo !!(a)
qpc
Odeslal: Friday 26 October 2012 - 22:52:17

rešit ruční přezouvání ,když mě to v pneuservise přezují a vyváží všechna 4kola za 500kč? to nechápu...
vrgadaa
Odeslal: Friday 26 October 2012 - 19:53:05

ja to naposledy v nacti zkousel na motorce cezete 150ce a bylo to priserny, uplne mi ke stesti staci nasazovani plaste na bicykl
JardaB
Odeslal: Wednesday 24 October 2012 - 12:42:20

Si delas srandu, ale kdyz ma clovek vic aut a dost prostoru, tak nakup vybaveni neni uplne od veci A starsi repasovana zarizeni nejsou az na tolika desitkach tisic, da se to brat taky jako investice nebo sporeni na duchod, ty stroje nejak rychle nezastaravaji
Martas
Odeslal: Wednesday 24 October 2012 - 12:00:18

miki napsal ...

Na stránkách UNI-MAX je ruční vyzouvačka (jsou upravené pajsery aby nepoškodil lak) za cca 2300


Jeste k tomu pripocti par desitek tisic za vyvazovacku kdyz uz si to chce nekdo delat sam doma
miki
Odeslal: Wednesday 24 October 2012 - 11:03:30

Na stránkách UNI-MAX je ruční vyzouvačka (jsou upravené pajsery aby nepoškodil lak) za cca 2300
Legend
Odeslal: Saturday 12 November 2011 - 18:14:30

a navíc se na litém kole poškodí lak, když se to dělá ručně..
Melller
Odeslal: Saturday 12 November 2011 - 18:02:02

Tak raději to nechám na servise
lesak
Odeslal: Saturday 12 November 2011 - 14:47:30

Při domácím přezouvání hrozí velké nebezpečí poškození pneu a rávku nehledě na to že to stejně musíš vyvážit a to doma opravdu nejde.Podle mě při přezutí jedné pneu i z vyvážením za 100kč (cena u mě) není až tak moc a za tu pakárnu s nebezpečím urazu (skřípnutí prstů atd)to nestojí.Musíš odrazit vypuštěnou pneu ud rávku a pak postupně montpákami sundavat .

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0385 sec,0.0141 z toho dotazů.