• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra podvozek :: Re: Servo Astra g
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
Dan S
Odeslal: Friday 30 December 2011 - 18:57:54
Dobrý den
Prosím o radu máme astru g 1.6 r.v. 98 a zničehonic po nastartování nejde servo, takže nejde skoro vůbec točit. Zjistil jsem napětí na baterce od alternátoru 14,9 V, může to být tím, zhoří to servo nebo je tam nějaká pojistka, vím že při nízkém napětí se servo odpojí, ale co udělá při vysokém. Skontroloval jsem olej do serva i obě pojistky a vše ok. Dáme opravit alternátor, aby dával max těch 14,3 V může se to servo pak rozjet. Zatím jsme stím autem nejeli mohlo by se to rozjet při jízdě třeba.
díky za rady....
Poslední odpovědi
Martin
Odeslal: Monday 23 November 2020 - 17:42:17

Tak už jsem to zjistil, ty dva tenčí dráty by měli být kladný pol od spínací skříňky a nabíjení od alternátoru.
Martin
Odeslal: Saturday 21 November 2020 - 18:28:18

Zdravím, chtěl bych se zeptat ohledně elektrohydraulického serva TRW 1.generace na astře G. Vedou k němu 4dráty..dva tlusté jsou jasné plus-minus..a ty zbylé dva tenčí s konektorem u poj. skřínky v motorovém prostoru to je přívod někde od spínací skřínky eventulně altiku? Jak se do něj pustí el. proud servo začne makat? Děkuji za odpovědi....
Colommbo
Odeslal: Tuesday 30 April 2019 - 12:42:34

Však už jsem ti ten příspěvek před pár dny hlásil, předsedo...
Jerry
Odeslal: Monday 29 April 2019 - 00:42:12

Co je to jako za odkaz ???
Colommbo
Odeslal: Friday 26 April 2019 - 12:50:27

WTF...?
Anonymní
Odeslal: Friday 26 April 2019 - 11:15:57

Odkaz
DanS
Odeslal: Saturday 31 December 2011 - 18:47:58

Jinak všechno funguje, na palubce nic nesvítí. Nestalo se to někomu z Vás.
Díky za rady
RadekC30SE
Odeslal: Friday 30 December 2011 - 22:18:21

Ahoj, servo má pojistku v pojistkové skřínce, myslím,že je společná i pro ABS , Jinak ti všechno funguje? Nesvítí ti na palubce ABS? jinak myslím,že pojistka ti neshoří vysokým napětím, pojistka chrání před vysokým proudem/zkratem

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0478 sec,0.0222 z toho dotazů.