• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra Hi-Fi :: Re: Philips Car 400
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
Daniel Hájek
Odeslal: Monday 31 December 2012 - 20:18:47
Dobrý den koupil jsem ojeté auto s tímhle radiem a on mi nejde zapnu ho a napise mi to nahore na diesplayi SAFE a nehraje to asi to mozna chce kod ale já ten kod nemam vubec nevim co ted ? jak to udělat děkuju.
Poslední odpovědi
Colommbo
Odeslal: Friday 26 November 2021 - 15:12:31

Spam...!
Pavel Bekr
Odeslal: Friday 26 November 2021 - 13:09:54

Zdravím, nezkoušel jste napsat prodejci rádia, jestli by vám nepomohl tenhle problém vyřešit? Také jsem nedávno nemohl zjistit kód rádia, ale naštěstí jsem zavolal prodejci u kterého jsem ho zakoupil: Odkaz a ten mi ochotně poradil a problém jsme vyřešili.
Host
Odeslal: Tuesday 01 January 2013 - 02:04:37

Ale jak to nastavim me to jde o trosku blbe a mohu se zeptat jestli nevíte jak mam tu Astru 1.7 ten nej. motor od Isuzu a ja kdyz jedu drzim plyn a pustim ho tak mi to jako by cukne nevite jestli to tak ma bejt ?
Martas
Odeslal: Tuesday 01 January 2013 - 00:25:02

Host napsal ...

Dobře ja tam stejně zejtra budu dávát jiné radio mam Opla Astru 1998 1.7 ale chci se zeptat kdyz tam dam jiny jak budu ovladat ten displey ?


Stejen jako predtim, tedy co se nastaveni hodin a datumu tyce ...

Po vymene radia ti to furt bude ukazovat cas a venkovni teplotu a dokud nezapnes zapalovani tak i datum.
Colommbo
Odeslal: Monday 31 December 2012 - 23:50:50

S tímhle já poradit neumím...
Host
Odeslal: Monday 31 December 2012 - 20:35:28

Dobře ja tam stejně zejtra budu dávát jiné radio mam Opla Astru 1998 1.7 ale chci se zeptat kdyz tam dam jiny jak budu ovladat ten displey ?
Colommbo
Odeslal: Monday 31 December 2012 - 20:26:32

Pokud se nepletu, tož kód na Philips Car 400, bohužel, nijak vygenerovat nejde...

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0481 sec,0.0205 z toho dotazů.