• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Corsa :: CORSA - COMBO :: Re: Opel Corsa C 1.4 16v 12l/100km je to normální?
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
Jakub Neidl
Odeslal: Thursday 04 July 2013 - 20:47:07
Dobrý den zdědil jsem po mamce auto Opel Corsa C 1.4 16v elegance r.v 2000. Průměrnou spotřebu mám 12l na 100km což se mi zdá docela hodně na takové malé autíčko. Nevíte co s tím, nebo je to u tohoto typu normální? Označení motoru je Z14XE. Budu vděčný za každé nápady.
Poslední odpovědi
Jakub N
Odeslal: Friday 05 July 2013 - 12:12:56

hansdob: OK. Teď jsem se dozvěděl, že to auto má nějáký problém s ECU motoru (proto asi ta spotřeba) a mamce v servisu řekli, že nová by stála asi 30 tisic i s prací, ale poradily že se ta závada dá obejít. Tak je to tam teď udělané tak, že když se otočí klíčkem jednou (zapnutí elektriky) tak se hned začne vstřikovat palivo a musí se startovat. Což je dost na prd. Nevíte za kolik by se dala sehnat ECU? A ještě by mě zajmalo jestli ECU z Astry se stejným typem motoru by fungovala v Corse např. Odkaz . Snažil jsem se najít na internetu ECU na Corsa C r.v 2000 Z14XE, ale v česku jsem našel jen tu jednu. Za to na E-bay jich je dost, jenomže skoro všechny jsou na Z14XEP což je twinport + jsou pod automobilkou Vauxhall. Takže vůbec nemám ponětí co stím.
nocturne.op.15
Odeslal: Friday 05 July 2013 - 09:47:14

rozhodne by neuskodila diagnostika, za tolik nejezdim ani s Omegou - mohly by to byt mrtve lambdy...

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0676 sec,0.0302 z toho dotazů.