• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra motor :: Re: kontrolka motoru
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
Michal Říčka
Odeslal: Friday 26 May 2017 - 18:06:57
Dobry den, chci se zeptat nastartuju a auto jede normalne. Pri zpomaleni nebo pri zastaveni a novem rozjezdu se rozsviti kontrolka motoru a auto se da do nouzaku. Otacky nejdou nad 4000 a auto nejede nad 90. Je to Opel vectra Caravan 2.0 . Mechanik mi rekl ze vaha vzduchu ani Rg ventil to nebude ze je to nejspis podtlakovym ventilem jsou tam 3. Jeden pry byt nemusi vubec tak jsem ho zkusil prehodit za udajne vadny a ani tak to nepomohlo. Dekuji za rady
Poslední odpovědi
Anonymní
Odeslal: Friday 09 June 2017 - 17:06:59

byla vadna vaha vzduchu auto za 2500 orpaveno a ano je to diesel
Anonymní
Odeslal: Thursday 08 June 2017 - 14:07:46

Tady tazatel má zřejmě diesel a všechny nás tak napálil. Prvně psal pouze že má 2.0 a nic víc, od čeho si každej odvodil 2.0 16V 100kW benzíňák samozřejmě. Nafťáka dej rovnou do šrotu, bude vadný čerpadlo...
Anonymní
Odeslal: Thursday 08 June 2017 - 06:19:04

Moment, jaký turbo ???
Anonymní
Odeslal: Wednesday 07 June 2017 - 13:58:10

tak mechanik mi rekl ze vaha vzduchu hazi nesmysly a ze je potreba vycistit turbo ..:) tak sem zvedav jestli to pomuze
Anonymní
Odeslal: Saturday 03 June 2017 - 23:34:14

Kolego, 2.0 16V 100kW stará Vectra určitě nemá řetěz, stejný motor jsem měl v Omeze, tak vím.
Anonymní
Odeslal: Saturday 03 June 2017 - 21:18:33

Není pravda, že by se k "vadné" jednotce nedalo připojit. Ona nemusí být vadná celá, ale jen obvod od někud někam (řj>čidlo kliky, řj>čidlo vačky). - ale může to způsobovat ta kabeláž. A normálně se můžu na jednotku připojit diagnostikou, jen ta jednotka třeba nevidí ono čidlo. Stejně tak znám starou astru, ke které se nedá připojit diagnostikou, protože má jednotka závadu, ale auto jezdí jako fík.
Ono i to chcípání po přídání plynu by odpovídalo čidlu kliky/vačky. To proto, že se ta čidla nedokážou domluvit, kdy a kam vstříknout benzín a hodit jiskru. ( dost zjednodušeně řečeno). A když se toto děje, tak to obvykle dává tak bohatou směs, že nejde ani zapálit.
qpc
Odeslal: Saturday 03 June 2017 - 19:53:01

nejak nevidim typ motoru
Anonymní
Odeslal: Saturday 03 June 2017 - 18:19:24

auto nema remen ale řetaz v rozvodech
Anonymní
Odeslal: Saturday 03 June 2017 - 18:12:57

v ppondeli to jde do autoservisu dne se mi dokonce stalo rano pri odjezdu do prace ze sem nastartoval a auto chciplo ..znovu a znovu chciplo i po pridani plynu porad zdechalo

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0598 sec,0.0191 z toho dotazů.