• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Corsa :: CORSA - COMBO :: Corsa - Combo eletrika :: Re: umístění přerušovače směrovek Corsa C
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
z0diaC
Odeslal: Friday 30 June 2017 - 21:27:05
může mi někdo poradit kde je umístěný přerušovač pro směrovky v Corse C r.v.2000 , při výměně světel jsem ho pravděpodobně odpálil ... koupil jsem šmejdy TYCO a v jednom ze světel (přední) byly po nasazení žárovky směrovky zkratované natvrdo oba póly, přestaly fungovat jakékoli směrovky - proto to svádím na relé přerušovače,bohužel v "Jak na to" jsem nenašel o přerušovači ani zmíňku - v pojistkové skříňce není..... pokud zapnu výstražné,tak blikají kontrolky na přístrovoce ale světla venku ne .... to samé páčkou - to ale blikají kontrolky rychleji než by měly.Pokud zamknu dálkou,tak vnější světla jedou ale po pár zamknutích se spálí pojistka na jednotce centrálu (přidávaný Jablotron) - taktéž přisuzuju spečeným kontaktům .... jen ho prostě nemůžu najít....... díky za každou radu !
Poslední odpovědi
Jeans
Odeslal: Tuesday 04 July 2017 - 03:09:05

Relátko (přerušovač) bude beztak OK...
z0diaC
Odeslal: Sunday 02 July 2017 - 13:05:55

Tak je v relátkovém boxu u stěračů, pod čelním oknem.
Jeans
Odeslal: Saturday 01 July 2017 - 11:17:43

Všechny relátka by měli být v motorovým prostoru vedle expanzky. V první řadě by to chtělo mít multimetr a měřit...

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0420 sec,0.0172 z toho dotazů.