• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra motor :: Re: X18XE cvakání
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
hejdzbejny
Odeslal: Tuesday 01 May 2018 - 14:19:41
Zdravíčko, chci se zeptat jestli se někdy někdo nesetkal s takovýmto nelibým zvukem motoru. Dělá mi to již nějaký měsíc ale hydroštely i rozvody mám nové, olej také v normě. Někdy se stane že to nedělá ale to opravdu málokdy. Mnohokrát děkuji za každou radu. Vectra B, motor X18XE.

Odkaz
Poslední odpovědi
hejdzbejny
Odeslal: Tuesday 15 May 2018 - 21:49:45

Zkontrolováno a nic..vypadá to fakt na nějakou kladku. Teď čekám až mi dojde snimač na kliku..nechce mi to startovat tak snad to bude tím.
qpc
Odeslal: Monday 14 May 2018 - 16:07:01

výfukové svody nebo jejich tesneni !!!
hejdzbejny
Odeslal: Wednesday 02 May 2018 - 07:02:50

Aha tak jsem objevil stejné vlákno.

Odkaz
hejdzbejny
Odeslal: Tuesday 01 May 2018 - 18:59:02

S tou spojkou jsem to nezkoušel ale můžu to zkusit sám, zvuk jde slyšet i přes zavřenou kapotu. Ptal jsem se i na FB ve skupině Opel a tam mi dva kolegové řekli že by to mohly být prasklé sací svody. Altík mám nový. Mrknu na to pořádně o víkendu, jen jsem potřeboval někam nasměrovat
Anonymní
Odeslal: Tuesday 01 May 2018 - 16:43:33

Měl jsi sundaný drážkový řemen? Tím bych asi začal, jestli ten kravál nedělá altík, klima, napínák řemene. Já si ale nemůžu pomoct, kouknul bych na napínací kladu rozvodů jak skáče. Něco takovýho jsem viděl u x16xel a bylo to tím, že byla špatně namotnovaná. Tzn. sundat košilku rozvodů a nastartovat. Napadá mě, jestl je správně usazený čidlo na vačce. A taky otázka, co to dělá, když pomocník šlápne na spojku. Nepřestane to náhodou?

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0737 sec,0.0366 z toho dotazů.