• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Corsa :: CORSA - COMBO :: Corsa - Combo podvozek :: Re: takové ťukavé rány při přejezdu nerovností
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
maniac
Odeslal: Monday 30 January 2006 - 11:21:18
čus pokud přejedu nerovnosti tak slyším takový nepříjemný ťukání takové tupé. když jsem měnil na podzim letí kola na zimní tak jsem zkoušel lomcovat s jednotlivým kolem a nikde žádná vůle nevíte čím by to mohlo býti? díky
Poslední odpovědi
Anonymní
Odeslal: Wednesday 04 May 2016 - 19:48:13

seber trpaslíkovi kladívko
zhr
Odeslal: Saturday 05 November 2011 - 08:45:07

Ahoj skús riadne rozhojdať auto , ak to ide z prednej časti skús konkorom nastriekať uloženie spodného ramena nápravy
Anonymní
Odeslal: Tuesday 27 February 2007 - 16:35:07

Čusky tak bych chtěl poradit,kde je tyčka stabilizatoru u corsy,pokud tím nemyslíš spojovací tyč řízení,ale nemám posilovač..a taky mi tam furt vepředu něco mlátí,myslím že to je řízení mám tam vůli,ale má to i víc corsiček co jsem zkoušel,tak nevim..
Corlis
Odeslal: Monday 26 February 2007 - 06:47:52

tak o ťukání mi povídejte, zkontroluj si hlavně, jestli nemáš prasklý pružiny jako já. Hledal jsem to jak máčo a pak mne napadlo zvednout hlavu a zahýbat pružinou.....stalo se mi to jak u vebe , tak ob. Ale pokud ne, přikláním se jak k výfuku, tak tyčkám stabilizátoru.
Martas
Odeslal: Monday 26 February 2007 - 05:34:12

maniac napsal ...

čus pokud přejedu nerovnosti tak slyším takový nepříjemný ťukání takové tupé.


Odpovedi uz tu par mas, nicmene zapomel jsi napsat pomerne podstatnou vec a to jestli to tukani jde zepredu nebo zezadu, prece jen jenom odnekud tukat muze skoro vsechno co je pod autem.
muna
Odeslal: Sunday 25 February 2007 - 22:47:13

tyčka stabilizátoru. taky to dělalo je to nepříjemný zvuk a těžko se identifikuje. na zvednutém autě to nepoznáš:-) musí stát na zemi, nejlíp když jeden hýbe s utem a druhej zapáčí za tyčku levou nebo pravou . celo dobu jsem to v autě slyšel zprava a byla to levá tyč. ....
sladas
Odeslal: Sunday 25 February 2007 - 13:00:42

čau mám stejnej problém s klepáním a zjistil jsem že mám špatné řízení,je vymlacené,zkus si zabrat za spojovací tyčky a poznáš zda tam je vůle...
tinek
Odeslal: Wednesday 12 April 2006 - 17:24:49

To opravdu muže být tím výfukem,Mě se mírně přolomil zadní konec s tlumičem a po výměně už nic nesliyším.Mě to ale klepalo o zadní nosníky nápravy.
mv
Odeslal: Tuesday 31 January 2006 - 08:37:28

nemas uvolneny vyfuk? posledni dil visi na takove gume nebo co to je a ta kdyz se utrhne tak to mlati o dno kufru...

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0561 sec,0.0166 z toho dotazů.