• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra elektrika :: Re: nejde nastartovat,bliká kontrolka elektroniky motoru
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
Dan
Odeslal: Tuesday 31 January 2006 - 12:42:30
Hezky den, nejde mi nastartovat OvA 1,6 1995, bliká kontrolka elektroniky motoru, motor točí, ale nestartuje.Může to byt třeba jen zamrzlé?Doteď mi slouzila uzasne, ale jsem z toho problemu na mrtvici. Dekuju.
Poslední odpovědi
Anonymní
Odeslal: Tuesday 22 August 2017 - 11:30:59

Startér kaput. Rady to neopraví, dejte to do servisu.
Anonymní
Odeslal: Tuesday 22 August 2017 - 10:02:02

dobry den neviem nastartovat vektru 1.6 benzin 2006 otocim klucik a nic iba cvakne a konec prosim o rady
Dan
Odeslal: Wednesday 01 February 2006 - 06:34:36

Dekuji vsem co se mi snazili pomoct.Uz to nastartovalo.Pro uplnost vysvetlim co a jak. Zapomnel jsem napsat, ze se mi zlomil klicek, kdyz jsem strkal do kufru lyze, takze mi zustal v ruce jen kus zeleza,nahradni lezel doma v supliku (tzn. 50 km ode mne) Po dovezeni nahradniho to normalne chytlo.Takze to auto zrejme ma imobilizer, jen to nikde neni napsane a ani to neni videt.. Jsem rad, vazne jsem s nim moc spokojeny, zadne vetsi opravy ani investice, fajn docela velke auto pro rodinu, Jeste jednou dik, je tu spousta zajimaveho cteni a lidi, rad sem budu chodit casteji, Zatim ahoj.
Václav GT
Odeslal: Tuesday 31 January 2006 - 15:21:59

Už jsi vyblikal tu paměť závad? Co je to za motor? C 16 NZ anebo 16SV? Jak to vzniklo? Chcíplo to za jízdy anebo si to po parkování nenatočil?
Dmcd
Odeslal: Tuesday 31 January 2006 - 13:57:46

Na starsi auta je machr Vaclav GT - rozhodne zkus zjistit kod chyby - na tvym aute by to melo jit v pohode a pak se da vice rict...
Seznam kódů závad ECU: Odkaz
Dan
Odeslal: Tuesday 31 January 2006 - 13:48:49

Kdyby nekdo tusil, co to znamena, byl bych moc rad..
Dan
Odeslal: Tuesday 31 January 2006 - 13:34:02

Ano, ta blba kontrolka BLIKA. Sem tam se rozsvitila, ale po vypnuti motoru a nastartovani zase zhasla. COz jak jsem se tu docetl je temer normalni.Jenze ted BLIKA...
Dan
Odeslal: Tuesday 31 January 2006 - 13:16:30

Všechno se deje jako normalne, rozsviti se vsechno, zhasnou airbagy a to hned vedle, sviti jen olej a dobijeni, elektronika chvili sviti a pak zacne blikat.Kdyz tocim, zhasne i olej a dobijeni, jen ta elektronika motoru furt blika.. Neco jsem slysel o zamrznuti benzinoveho cerpadla, ale nevim Navic se mi to stalo asi 50 km od domova a teple garaze, takze ted jsem odkazany na jednu dobrou dusi co mi to necha na zahrade, ale to je asi tak vsechno co s tim zmuze.. Ach jo..
Martas
Odeslal: Tuesday 31 January 2006 - 13:11:27

Dan napsal ...
Imobilizer to nema, jiny klic jedu za chvili vyzkouset.Benzinu tam je dost, tak 1/4 nadrze.Bral jsem chvili predtim. Doufam, ze to jen zamrzlo, asi pockam na oblevu..


Kontrolky svitej, starter s motorem normalne toci ?
<span class='smallblacktext'>[ Upraveno Út led 31 2006, 01:12 ]</span>

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0676 sec,0.0340 z toho dotazů.