• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Zafira :: ZAFIRA :: Zafira Hi-Fi :: Re: Autorádio
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
Pavel U.
Odeslal: Monday 20 March 2006 - 10:07:51
Jaká autorádio s CD do Zafiry (r.v. 1999)? Pùvodní si samozøejmì nìkdo vytáhnul. Dá se ještì koupit i to tovární (za rozunou cenu)?
Poslední odpovědi
Kemper
Odeslal: Thursday 07 January 2021 - 17:38:24

Pokud chceš CDčko, tak asi najednou kup 2DIN. Doporučuju tohle Odkaz
Csala
Odeslal: Thursday 12 November 2009 - 16:14:01

Ja to robim takto:
Autoradio vyberiem z auta a napojim na zdroj napatia 12V (mozes pouzit aj akumulator). Potrebujes poznat len zapojenie konektoru radia, na ktorych pinoch je napajacie napatie a vystup na reproduktory. Zapojis nejaky reproduktor a do antenneho vstupu strcis metrovy drat. Naladis tebou overene stanice a musi to hrat. Ak nie, tak je problem v radiu. Ak radio normalne hra, tak je problem v autoantene. Mozno kabel od anteny ma niekde skrat, alebo je preruseny. Ak je v aute aktivna autoantena, tak moze byt problem v tom antennom zosilnovaci, alebo v jeho napajani.
Vela zdaru.
petrdu1
Odeslal: Thursday 12 November 2009 - 13:50:40

jinak dík za radu,zkusim dát novou anténu ale už ted se hrozim jak ji protáhnu .nevím co mě čeká
petrdu1
Odeslal: Thursday 12 November 2009 - 13:47:37

nezlob se ale nechci,jak píšou jukni na to aukro nebo nějakou inzerci,občas se tam oběví
WISAStar
Odeslal: Wednesday 11 November 2009 - 19:50:00

petrdu1 napsal ...

zdar,poradte někdo-mám problém s rádiem v zafiku RV. 99.rádio mám DENCO ELECTRONIK .nejdou mi naladit stanice které by v našem regionu měli jít bez problémů.když je konečně naladim tak se při jízdě ztrácejí.prostě hrůza děs.před tím se měl octávii I a tam problém žádný nebil.dá se tam přidat zesilovač signálu,či mám vyměnit anténu ve které by zesik měl bít.díky za odpovědi


Nechces mi ho strelit?
Csala
Odeslal: Wednesday 11 November 2009 - 18:41:03

Vidim to na problem s antenou. Delco electronic musi fakcit na par centimetrovy drat.
petrdu1
Odeslal: Wednesday 11 November 2009 - 17:15:21

zdar,poradte někdo-mám problém s rádiem v zafiku RV. 99.rádio mám DENCO ELECTRONIK .nejdou mi naladit stanice které by v našem regionu měli jít bez problémů.když je konečně naladim tak se při jízdě ztrácejí.prostě hrůza děs.před tím se měl octávii I a tam problém žádný nebil.dá se tam přidat zesilovač signálu,či mám vyměnit anténu ve které by zesik měl bít.díky za odpovědi
qpc
Odeslal: Wednesday 21 January 2009 - 08:18:34

1) Odkaz


2)http://www.aukro.cz/item530814161_hit_orig_cd_opel_corsa_zafira_astra_vectra.html
freez
Odeslal: Wednesday 21 January 2009 - 00:11:18

Koukni se na Aukro, včera tu QPC dával odkaz na dvě rádia CDR 500 z Aukra.

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0878 sec,0.0619 z toho dotazů.