• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Corsa :: CORSA - COMBO :: Corsa - Combo interiér :: Re: Vdech topeni u spolujezdce
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
Skopek
Odeslal: Tuesday 09 May 2006 - 18:16:22
Ahoj, chci se zeptat nefouka mi vzduch z ventilace na strane spolujezdce. kdyz tam strim ruku kel priradky co je v palubce tak je citit ze to tam fouka ale z toho vydechu nejde nic. Jak je to tam reseny, jde vythnout tu prihraku? Dival jsem se a je asi na 4 sroubech a co si dat pozor, nerab byl odpalil treba airbag spolujezdce. Dekuju za odpoved
Poslední odpovědi
badalandabad
Odeslal: Friday 09 January 2009 - 23:52:56

jo mam kozu bé rv.95 1,2
badalandabad
Odeslal: Friday 09 January 2009 - 23:51:16

ahoj-volne navazuji na toto vlakno abych nebyl narcen..mam podobny problem..ale jen podobny-v techto mrazech kdyz vyjedu z vytopene garaze a jedu (cca 6km) do prace orosi a posleze se vytvori lehka namraza-topeni fuci luxusne vevnitr je vedro ,ale bocni okna a vrsek celniho pokryva ta posr..namraza-zkousel sem stelovat vydechy na bocni okna ruzne prepinat polohy ale bezuspechu-filtry sem menil loni v lete---kdyz se hoodne zadari mam cisty jen zadni a celni sklo... co s tim?
Skopek
Odeslal: Wednesday 10 May 2006 - 10:20:42

Dik,take nevim jak je to mozne ze to tam neni, mam podezreni ze bylo bourane ale vsechno jinak jak slape jak ma diagnostika ok, spotreba 5,4 v kombinovanem provozu, no zkusim se nekde poptat ....
Martas
Odeslal: Wednesday 10 May 2006 - 10:12:33

Skopek napsal ...

dik za radu, prihradku jsem vyndal a zjistil jsem ze mezi stredovim sloupkem a tim vydechem u spolujezdce neni zadna hadice nebo ten plastovy dil co tam ma byt. Nevite kde to sehnat, meli by to primo v oplu a kolik by za to mohli chtit. Je to malickost, se kterou jsem uz to auto koupil


Koupit to urcite pujde i jinde nez v Opelu v Praze treba u zralyho Odkaz ale spis by me znepokojovalo proc to tam neni, tohle neni zrovna soucastka ktera sama vypadne a nekam se zakutali !
Skopek
Odeslal: Wednesday 10 May 2006 - 10:08:14

dik za radu, prihradku jsem vyndal a zjistil jsem ze mezi stredovim sloupkem a tim vydechem u spolujezdce neni zadna hadice nebo ten plastovy dil co tam ma byt. Nevite kde to sehnat, meli by to primo v oplu a kolik by za to mohli chtit. Je to malickost, se kterou jsem uz to auto koupil
NIO
Odeslal: Tuesday 09 May 2006 - 19:55:07

klidne si prohradku vyndej. Pytle samy od sebe neexploduji, toho se neboj. jen vypni klicek.

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0533 sec,0.0100 z toho dotazů.