• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Corsa :: CORSA - COMBO :: Corsa - Combo exteriér :: Re: Poškrábaný lak
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
Skopek
Odeslal: Sunday 04 June 2006 - 18:07:52
Ahoj všem. dneska se mi stala nemilá příhoda, že mi těsně pře auto spadla větev ze stromu, strhl jsem to, ale přesto mám odřený lak na celé pravé straně, nejvíce jsou toda postižené dveře. Na blatníku a na zadku je jeden nebo dva škrábance. Na dveřích jsou myslím dva a docela dlouhé a pak jeden kde je porušená struktura laku, ale ještě tam drží. Mám i origo barvu na opla s tím odstínem. Nebo jsem slyšel o možnosti, že by to šlo nějak rozleštit. Chci se zeptat jak mám postupovat při opravě a jaké máte zkušenosti při opravě tohoto druhu. Díky moc za odpověď.
Poslední odpovědi
Anonymní
Odeslal: Friday 29 September 2017 - 22:39:57

Dobrej nápad řešit to po sedmi letech...
Krt.tlak
Odeslal: Thursday 28 September 2017 - 14:36:44

Mohu vám doporučit Lešticí pasty, které by mohli pomoct. Ale musíte dobře vybrat. Odkaz tady, podívejte se a zkuste tímto
dada
Odeslal: Monday 18 October 2010 - 22:37:01

barevná tužka a rozleštit. pro nenáročné dostačující
Jan Přibyl
Odeslal: Monday 18 October 2010 - 16:57:40

Ahoj, jestli můžu pradit, tak jsem si nechal teď opravit auto v nové autolakovně a jsem maximálně spokojený. Auto mi vrátili za hodinu, cena přijatelná a výsledek super. Tady je web a tel.č. Odkaz, 800 01 01 01
Yper
Odeslal: Friday 09 March 2007 - 14:23:23

Já měl něco podobného, ale menšího a udělal jsem si to o blbou popelnici.
Nakonec jsem to opravil, ale je to fuška - jemná práce - náklady několikanásobně nižší, ale chce to výbavu a trpělivost.
Hlavně se musí strefit při míchání barvy do toho správného odstínu.
Jinak já bych byl schopen takového debila utlouct heverem! __;
JOB
Odeslal: Friday 09 March 2007 - 13:56:14

No já myslím že minimálně od toho prolisu nad škrábancem až dolu k liště by to chtělo.
Legend
Odeslal: Friday 09 March 2007 - 13:38:46

Včera mi jeden krypl poškrábal auto klíčem, tak se jen optám, je to na nalakování celých dveří? Podle mě jo.
Václav GT
Odeslal: Monday 05 June 2006 - 15:27:11

Takže pokud je málo peněz, tak co můžeš sám, to rozlešti. Co je poškrábané moc do hloubky, nechť ti přestříkne lakýrník, na normální barvě se ten rozstřik udělat dá.
(Taky bys to mohl stříknout a rozleštit sám, když máš tu barvu, ale pokud jsi to nikdy nedělal, tak to raději nech tomu lakýrníkovi).
Skopek
Odeslal: Monday 05 June 2006 - 15:12:15

Václav GT napsal ...

2 Skopek: nevidím tu údaj, zda je to metalický anebo normální lak. V technologii oprav laku (a tudíž i v ceně) je v tom rozdíl.
Pokud některé škrábance nejsou až na tu podkladní barvu, dá se to rozleštit (i doma svépomocí). Odkaz Jen k tomu připíšu, že leštící pasty se vyrábějí jak na metalízu, tak na normální laky.


Ahoj, jedna se o normalni lak a barva je takova to svitiva zelena. dik za odkaz

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0801 sec,0.0501 z toho dotazů.