• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega elektrika :: Re: Navigace Carnin
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
McMurdock
Odeslal: Monday 10 July 2006 - 15:42:53
Zdravím, mám Opel omega B 97, a v něm navigaci Philips Carin, sehnal jsem CR CD, ktere funguje naprosto bezva, ale hlasky jsou francouzsky, protoze mam auto z Francie. Vím, že se dá sehnat language pack anglicky a německy. Cena je 990 Kč, ale myslím že se to dá stáhnout i z netu nebo tak něco, nebo to někdo z vás má . Poradíte mi prosím někdo . Případně rád CD s ČR vyměním za language pack. Díky moc
Poslední odpovědi
Anonymní
Odeslal: Sunday 27 August 2017 - 21:44:01

ahoj teď to sháním taky mohl by jsi mi poskytnou info o té navigaci? mám originál cz z navigace.a chtěl bych českou.i mluvící
Nobody
Odeslal: Thursday 31 August 2006 - 14:26:34

Mam tu samou Omegu, ale nemam ani CZ mapu ani anglictinu. Me zase blekota jen nemecky. Mohli bychom se nejak domluvit.
McMurdock
Odeslal: Friday 14 July 2006 - 16:36:56

Takže, díky kamarádům z polského omega clubu jsem to nakonec zvládl a navigace maká anglicky, kdyby někdo potřeboval není problém, rad poskytnu know how a firmware 2.30. Jinak další jazyky na CD jsou němčina, italština, francouzština, americká ang. a holandština...
Anonymní
Odeslal: Friday 14 July 2006 - 09:52:16

Sakra lidi neříkejte, že nikdo nic nemá . Přihlásil jsem se na polsky omega forum a mám alespoň nový firmware, ale language CD nikde . To za těch 990 bylo do novějších typů, takže ani tam jsem nepochodil . Jedná se o navigaci CARiN 22SY581/70 typ 530. Má někdo z vás tuhle navigaci v autě?

Díky za help
Anonymní
Odeslal: Monday 10 July 2006 - 15:51:36

Sorry je to CARIN

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0734 sec,0.0477 z toho dotazů.