• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Corsa :: CORSA - COMBO :: Re: odcizena corsa gsi
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
ales
Odeslal: Thursday 15 February 2007 - 22:18:00
Ahojte všichni, měl jsem 14 dní cernou corsu gsi r.v.1994 a dnes jsem ji uz nenasel zaparkovanou tam kde jsem ji opustil. Prosím vás vsechny, abyste mi kdyztak dali vedet, pokud byste se s ní, anebo s její cástí potkali. Dík moc Email 724645819 . Cerná 3d, vepredu nespasovaný plechy, plast spojler a spatne uchyceny svetla, SPZ: BZE 37-38, vin: vsx000073r4331980, v.c.motoru: 20133343, litaky integra r 14 6paprsku. Dík moc za jakýkoliv info
Poslední odpovědi
--blaster--
Odeslal: Saturday 14 November 2009 - 17:37:56

Tak jsem se byl podivat a je to opravdu uplne stejna jako tady na foru,jen jina kola a vymeneny predni naraznik... sedacky gsi i volant,pry udajne si to vymenil sam... byla tam 1.2 ted tam ma 1.6. ,koukalu jsme do technicaku,jiny vyrobni cislo... ale rikal ze kdyz budes chtit,muzes ho kontaktovat... byl sam prekvapen,a myslim ze ho to i docela zajimalo.....
--blaster--
Odeslal: Tuesday 10 November 2009 - 16:21:13

přijde mi že jsem předevčírem za ní zaparkoval v Praze na újezdě... stejná barva,širší gumy a stejný volant.. jen že já jsem musel rychle na tramvaj... tak jsem si ji nestihnul pořádně prohlídnout... jinak koukám po corsach ,mám taky GSI
Dneska pojedu okolo tak se podívam jestli tam ještě nahodou nestojí...

JOB
Odeslal: Friday 16 February 2007 - 18:04:17

No trochu jsem se spozdil ale tady to je ta Corsa.





dano
Odeslal: Friday 16 February 2007 - 15:29:51

aj mna to mrzi..... ked zbadam nieco na Slovensku, dam vediet.... Skus pozriet v BENNETT CARS. U nas to vyzera, ze to je dobra mafia...
ales
Odeslal: Friday 16 February 2007 - 10:01:41

..jo a bylo ukradeny 15.2.07 mezi 17:15 a 19:45 v Brne na Stare osade na parkovisti pred nove zrekonstruovanou budovou aeskulap ... samozrejme toto misto zadna kamera nezabirala..
ales
Odeslal: Friday 16 February 2007 - 09:38:20

Caute, díky za soustrast...nedělám si iluze, ale díky za pomoc. samo ze to policajti hnedka proverili, jestli nebylo odtazeny a tak...ale nic. Nejvic me nas..., ze jsem to nahlasil v 19:15 a ve 24:00 to jeste porad neviselo v databazi odcizenych vozidel - po dvou urgencich !
Yper
Odeslal: Friday 16 February 2007 - 09:16:57

Upřímnou soustrast a držím palce v hledání - jinak mi nezbývá než souhlasit s Legendem, protože KDO by kradl Corsu z r.1994. A kdo by ji ukradl zcela bez problémů, než jen původní majitel či ten co koupi zprostředkovával!?
Také si Oplů okolo sebe dost všímám.
Tlumex
Odeslal: Friday 16 February 2007 - 08:58:37

Predpokladam ze na mestskou a jiny odtahovy dobrodruhy si volal! Kamos jaky vysiloval ze mu ukradli auto a zakerna mestska policie nelenila a auto odtahla!
Cert a mestska policie nikdy nespi __;
Ale jinak uprimnou soustrast (
Legend
Odeslal: Friday 16 February 2007 - 08:20:36

Bohužel se někdy stává, že s tím má něco společného minulý majitel. Nejdřív auto prodá jako celek a podruhé ho rozprodá po dílech. Taky bych být tebou pravidelně sledoval různé inzerce a předstíral bych že sháním tento konkrétní typ motoru a nějakou plechařinu, třeba se někde objeví. Ale budu se dívat kolem sebe, oplů si všímám celkem dost.
JOB
Odeslal: Thursday 15 February 2007 - 22:53:08

Jestli máš fotku tak mi jí pošli já ji sem dám. Email

Taky se možná rozepiš kde se stratila .

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0708 sec,0.0407 z toho dotazů.