• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra podvozek :: Re: Astar F silenbloky
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
Casey
Odeslal: Tuesday 27 February 2007 - 14:40:04
Ahojte, mam astru F X14XE a potrebujem vediet kolko je na astre silenblokov na prednej a zadne j naprave.
Dik za info
Poslední odpovědi
freez
Odeslal: Friday 19 October 2007 - 12:40:18

Yper: nj nj kdybych to tenkrát věděl tak bych to tak udělal , doplňuji info musíš sledovat datum ?lola ,ale hlavně zjišťuji že je tu spousta nefunkčních odkazů a když to bude rovnou tady bude to lepší _; Jinak alespoň si se hezky navnadil ?lola takže dobrou chuť _;
Yper
Odeslal: Friday 19 October 2007 - 12:30:39

Freezi, tenhle obrázek jsi sem měl dát rovnou a né nás odkazovat na své stránky, kde na každého čumí jako 1.článek "mlsná kotletka!!!!"
Za to Tě snad na příštím srazu roztrhnu - i když máš o 50 kg a 50 cm víc než já!
Sedím v práci, nebaví mne to už, je pátek po poledni, ještě jsem neobědval a supluji to sušenkami Telka - sýrové __;
Už abych byl doma! V lednici nějaké kotlety mám! _;
freez
Odeslal: Friday 19 October 2007 - 12:26:54

kosta napsal ...

Zdarec kluci chci se pustit do kontrol všech silentbloku předni náprava zadní atd nemate nějaký odkazy kde bych se mohl na to kouknout kde všude hledat nějaký fota je jasné ze až pod to vlezu ale chtěl bych si udělat takovou teoretickou průpravu úplně super by bylo i s popisem zkušenostmi s výměnou AstraF x16SZ dikes



Martas napsal ...

No vzhledem k tomu že AF má zadní nápravu tuhou tak má na každé straně jen jeden silent v miste kde je "rameno" přidelané ke kastli a o kus vedle druhej na stabilizator primo na "rameni", celkem na tom neni co předem teoretizovat ani nasledne prakticky prehlidnout. No snad jeste potom vrchni ulozeni tlumice.



kosta napsal ...

i presto není někde z foto dokumentováno že bych na to mrknul



Přesunuto ze souběžného vlákna Silentbloky astraF
freez
Odeslal: Friday 19 October 2007 - 11:42:27

Pokud by náhodou odkaz někdy nefungoval tak to dám i sem .

freez
Odeslal: Monday 11 June 2007 - 14:28:31

Není zač , hlavě že si našel cos potřeboval _;
Casey
Odeslal: Monday 11 June 2007 - 12:17:02

Dakujem, pmohlo mi to
freez
Odeslal: Saturday 12 May 2007 - 20:18:13

Zdar tady Odkaz snad ti to pomùže, bych si dovolil z vlastní zahrádky.

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0448 sec,0.0138 z toho dotazů.