• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Sintra :: SINTRA :: Sintra interiér :: Re: Kožená manžeta řadičky, fotky, ceny, výrobce, montáž, atd..
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
Egi
Odeslal: Monday 04 February 2008 - 22:18:15
Vzhledem k roztrhané koženkové manžetě jsem pořídil koženou náhradu za poloviční cenu, jak originální koženka.
V reálu to vypadá lepe jak koženková,viz. fotky.





Poslední odpovědi
qpc
Odeslal: Sunday 08 June 2008 - 11:12:11

tady to bude samej Hujer
freez
Odeslal: Saturday 07 June 2008 - 21:26:04

Hujer jedna: No jo jde o to jestli ta koženka vydrží to co kůže , o tom silně pochybuji.

Hujer dva: On ti čornul nick , no vidíš kdybys byl člen tak by to nešlo
Hujer
Odeslal: Saturday 07 June 2008 - 20:45:42

Echt leder, je echt leder.
A změň si nick.
Hujer
Odeslal: Friday 06 June 2008 - 21:52:13

Také já jsem měnil koženkovou manžetu jak u řadící páky tak i ruční brzdy. Celkové náklady 100Kč umělá koženka ( pravou kůži prodávali na váhu a vyšlo by to na cca 600Kč ) koupeno v Karsu na Ponávce v Brně a zhotovení dle sundaných manžet provedli ve Znojmě v chráněných dílnách za cenu 150 Kč. Výsledný efekt je shodný se zde uveřejněnými fotkami. _;
freez
Odeslal: Tuesday 18 March 2008 - 07:08:07

gelty: tak si tam hoď i nějaký kontakt, ne všichni ti budou chtít psát sem icq a email se budou hodit.
gelty
Odeslal: Monday 17 March 2008 - 11:43:09

Pánové, to jsme já,co tu dělá ty manžety, děkuji za chválu, moc si toho vážím....
Pokud někdo bude mít zájem,tak není problém se domluvit....
Egi
Odeslal: Monday 18 February 2008 - 11:26:19

Po zkušenosti ze Sintry byla instalace manžety do Vectry hračkou. Nasazení jak po másle. Žádný šev nepraskl.





qpc
Odeslal: Friday 15 February 2008 - 19:24:35

freez: je tohezké,vidiš,že ta šedá nic nezkazí(když jde k plastum)
freez
Odeslal: Friday 15 February 2008 - 18:07:25

Tak už mám také manžetu vyměněnou , je to taky od Gelnara a foto sem dám také , pro představu dám starou i novou manžetu. Problém stejnej jako u Vás pánové přetažení přes hlavici , u mě tedy o to horší že ruplo šití:-( malinko ale povolilo, budu to muset stáhnout aby se to neroztahovalo. Není to sice vidět ale jelikož o tom vím tak mě to s.... !!(a) Jinak cena s poštovným 521,- na Astru G tedy. Foto sem dávám protože je řeč o stejném výrobci



Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0691 sec,0.0175 z toho dotazů.