• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Signum :: SIGNUM :: Signum Hi-Fi :: Re: nastaveni casu a datumu
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
petr
Odeslal: Wednesday 20 August 2008 - 21:18:05
ahoj, muze mi nekdo poradit jak nastavit cas a datum??? taky mi nejde odkliknout treba varovny symbol typu prazdna nadrz pro ostrikovace.. vubec si s tim nevim rady, jedine co sem zjitil je ze pokud zmacknu ovladani rychlosti vetraku, dostanu se do menu ovladani ventilace... nic vic...
Poslední odpovědi
PetrDudu
Odeslal: Friday 19 June 2009 - 08:34:02

Ahoj,
potřeboval bych od vás zda by ste nezměřili na vašem Signumu vzdálenost od země k okraji plastu vpředu uprostřed pod narazníkem. Mi se zdá, že mám moje signum nějak extrémně nízko a chytám tím plastem pod nárazníkem skoro o každý obrubník. V Oplu mi to nedokazali říc. Mám tam vyměněné péra a furt je to nízke.Díky moc. pište mi na email: Email
Michal
Odeslal: Wednesday 14 January 2009 - 08:50:26

hoj, já to nastavuju, ovládám a potvrzuji funkčním tlačítkem na pravé páčce u volantu. je tam ovládání pal. počítače, 3 butonky a ten největší z nich je "enter/OK"
lubaan
Odeslal: Thursday 21 August 2008 - 16:41:42

Cau.Ja mam VeCe,melo by to bejt stejny.Zalezi ale taky na typu radia.Ja mam CD 30 MP3 a datum nastavuju takhle:zmacknu tlacitko SETTINGS,na displeji vyskoci nabidka tusim radio a system,pak krizovym tlacitkem na radiu vyberu v menu na displeji polozku system,pak uz vidim na displeji nabiky cas,datum apod.Nastavi se opet krizovym tlacitkem.Varovny hlasky odstranuju zmacknutim kolecka na levej strane volantu.

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0644 sec,0.0400 z toho dotazů.