• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Meriva :: MERIVA :: Meriva Hi-Fi
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Aktivní subwofer do interiéru - kam?
Přejít na stranu  [1] 2 3
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
onyX
Wednesday 12 November 2008 - 11:14:33 Citovat
Host
Mám aktivni subwofer PIONEER (hlinikovy ingot 35 x 20 x 10cm). Muzete mi poradit kam ho schovat v kabine? Myslel jsem dát ho pod prední sedadlo spolujezdce. Kdyby se tam nevesel jake místo byste mi jeste doporucili?? A pak kdyby se nikam nevesel v kabine, tak mne napadlo jej pridelat nekam na bok v kufru (ale tam by prece prekazel).
freez
Wednesday 12 November 2008 - 11:36:51 Citovat
Meriva MPV Enjoy Red Magma edition
Uživatel #316
Registrován: Sunday 13 March 2005 - 13:00:24
Příspěvků: 1620
Myslím, že v kabině na něj místo nenajdeš, resp ne tak aby nebyl vidět a nepřekážel. Řekl bych, že ti nic jiného než instalace do kufru nezbude. Tam bych ho uchytil pružným pavoukem k boku či zadní sedačce a je vyřešeno. Kdyby moc překážel dá se vyndat. Nevím jestli máš pod sedadlem spolujezdce přihrádku , jestli ano pravděpodobně ho tam nenašťoucháš.

Meriva MPV 2008 Z14XEP I Londýn I Paříž I Dovolená I Merivaclub
JardaB
Wednesday 12 November 2008 - 11:51:49 Citovat
Uživatel #365
Registrován: Monday 02 May 2005 - 22:27:36
Příspěvků: 4020
Na subwofer mi to prijde docela male, skutecne to i hraje? Tady plati vic nez u motoru, ze objem nicim nenahradis


Twingo II, 43 kW, pro takove to jezdeni kolem komina
Opel Mokka 1.7 CDTI, firemni pracant
Renault Megane Cabrio 2.0 IDE, mazlik
Fikus 1.6Ti
onyX
Wednesday 12 November 2008 - 11:52:42 Citovat
Host
Nevim jestli mam pod sedadlem spolujezdce prihradku, podivam se doma ....

Ale chtel bych SUBWOFER v aute pridelat NA PEVNO (hraje primo UZASNE)

Jeste bych se chtel zeptat na jednu vec. Auto mam v zaruce a z Opel.cz mi odepsali, ze montaz musi provest Autorizovany servis OPEL (viz. jejich stranky). Nevis nahodou na jaky servis v Praze by bylo dobre se obratit (kteri by mi namontovali SUBWOFER a neporusil bych tak Garanci ....).
onyX
Wednesday 12 November 2008 - 12:03:58 Citovat
Host
2JardaB - ten subwofer je mozna o cca.3-5 cm delsi, ale muzu rici ze hraje primo UCHVATNE, fakt ..... V predchozim auze jsem mel i satelity Pionner a hralo to skoro jako doma _;
freez
Wednesday 12 November 2008 - 12:12:02 Citovat
Meriva MPV Enjoy Red Magma edition
Uživatel #316
Registrován: Sunday 13 March 2005 - 13:00:24
Příspěvků: 1620
V Praze by to měli udělat Auto Staiger a pak taky Srba servis u nich ti i řeknou jak to bude se zárukou atd. Osobně si ale myslím, že montáž subwoferu by na záruku neměla mít vliv ne ? pokud ji provede odborná firma.

Meriva MPV 2008 Z14XEP I Londýn I Paříž I Dovolená I Merivaclub
onyX
Wednesday 12 November 2008 - 12:30:36 Citovat
Host
Normalne bych si taky myslel, ze se zarukou to nema nic spolecneho, ale OUHA cituji mail z Opel.cz:

Dobrý den,

Montaz je potreba provest u kterehokoli autorizovaneho
servisu Opel
Odkaz

v tomto prípade zaruka trva dle kupní smoluvy ...
qpc
Wednesday 12 November 2008 - 12:34:46 Citovat
když Bůh škádlil peklo,vymyslel i500
Uživatel #255
Registrován: Monday 20 September 2004 - 16:39:01
Příspěvků: 5329
přesně tak,je to zásah do elektroinstalace,to je všade stejné..

Odkaz Astra-H OPC

Odkaz i500.html

Na peklo se zvoní tlačítkem "SPORT".

Hra na honěnou vubec nedáva smysl. Když máš babu, tak přece nehoníš.....


Martas
Wednesday 12 November 2008 - 14:51:09 Citovat
Host
JardaB napsal ...

Na subwofer mi to prijde docela male, skutecne to i hraje? Tady plati vic nez u motoru, ze objem nicim nenahradis



Opet, jako pomerne casto placas nesmysly, woofer ktery zpracovava pouze velmi nizke kmitocty ozvucnici zas tak moc nepotrebuje, protoze kdyby si ji zkusil podle zavedenych vzorecku pro vypocet reprosoustav spocitat tak bude mit rozmery asi tak celeho osobniho automobilu (u takhle nizkych kmitoctu uz veci jako bass-reflex apod nefunguji).

Ale k tematu tenhle woofrik Odkaz o rozmerech 280 x 200 x 80 mm pod sedalo spolujedce u provedeni bez prihradky bez problemu vleze.

[ Upraveno Wednesday 12 November 2008 - 14:55:53 ]
onyX
Wednesday 12 November 2008 - 15:10:26 Citovat
Host
2Martas - ten subwofer vypada podobne. Mam je jiz nejakou dobu (cca 10 let), ale hraje stale na 100% - vlastne je to predchozi verze toho woferu co je na nej odkaz. Je to vlastne hlinikovy ingot ve kterem je subwofer, zesilovac, veskere ovladaci prvky (hlasitost, basy, prehozeni faze atd. - proste nadhera)

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  [1] 2 3  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1359 sec,0.0989 z toho dotazů.