• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra podvozek
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
posilovač řízení
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
radek
Wednesday 16 March 2005 - 10:15:03
Host
máte někdo zkuąenosti s výměnou loľiska na servu u Astry (r.v.97)? Půl roku mám sundanej klíňák a místo posilovače řízení mám posilivač rukou. Nechce se mě vypláznout 3,5 litru za nový čerpadlo kvůli loľisku.
riwal
Wednesday 16 March 2005 - 10:31:12
Host
Tak to si borec, uľ máą asi ruce jako ©varcik ne ?
radek
Wednesday 16 March 2005 - 10:37:54
Host
teď v změ to byla pohoda, na ledě se to točilo docela dobře, nejhorąí je to při parkování.
Anonymní
Wednesday 16 March 2005 - 10:38:44
Host
Zkus kouknout na Odkaz do sekce Technika-Navody-Výměna loľiska serva. Jinak by me zajimalo kdyz ti nejelo-nejede servo tak to normalne otocis s volantem ? Je to jak s rizenim bez serva nebo tuzsi ? Diky za odpoved.
Radek
Wednesday 16 March 2005 - 10:53:06
Host
Díky za link, kouknul jsem se tam a vypadá to, ľe asi budu dál posilovat ruce . Nebo musím najít nějakýho ąikovnýho servismana. Ptal jsem se, ale moc se jim do toho nechce.
K tomu točení volantem: Za jízdy je to pohoda, není to skoro poznat, problém je při parkování, nebo točení volantem na místě. Ale nic co by se nedalo utáhnout. S řízením bez serva nemůľu srovnat, uľ jsem dlouho s něčím podobným nejel. Asi je to trochu náročnějsí, ale ne o moc.
NIO
Wednesday 16 March 2005 - 17:09:48
Host
kup starsi na vrakaci a mas po problemu. na co se s tim opravovat. vyjde to draz nez ho jen vymenit
 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1598 sec,0.1289 z toho dotazů.