• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra podvozek
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Nebrzdí mi zadní brzdy...
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Lumpik
Monday 23 February 2009 - 16:05:25 Citovat
Host
Ahojky vsem, chtel bych vas pozadat o radu s mym problemem. Mam Opel Astra G HatchBack 74kW 1,6 16V, r.v. 4/2000. Prestala mi fungovat rucni brzda. Asi pred rokem sem si vymenil predni i zadni kotouce, desticky i brzdovou kapalinu. Nyní kdyz zatahnu rucni brzdu (na cca 3 zub), rucka je natvrdo, tak se mi kola stejne protaceji, auto se vubec nezabrzdi. U rucky je na stelovacim sroubu matice nekde v polovine, neni na doraz. Proste jako bych rucku vubec nezatahl. Lanovody pracují, pri letmem pohledu i desticky dolehaji. Nozni brzdou kola flekuji. Rucni brzdou auto ale nezabrzdim. Uz nevim co by s tim mohlo byt. Neda se to nekde nejak donastavit ?? Pokud ano a mel by nekdo treba i nejaky obrazek mooc prosim, auto jsou moje druhe nohy, jsem invalidni duchodce s tezkym poskozenim patere, tak to potrebuji co nejdrive zprovoznit a nemam na to dat auto do draheho servisu, musim si s tim poradit sam, ale nechci se do toto bezhlave poustet aniz bych vedel co a jak. Pokud by nekdo vedel, jsem na emailu Email ci ICQ 316-830-235.

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1931 sec,0.1529 z toho dotazů.