• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega Hi-Fi
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Kodovaní rádia
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Poklop88
Monday 18 May 2009 - 08:17:47 Citovat
Host
Zdravím,

Chtěl bych se zeptat, odkodovaval jsem radio a nejak se nepovedlo. Pise mi to 7 SAFE. Myslim ze to 7 by tam bejt nemelo. Nevite co to znamena?
Martas
Monday 18 May 2009 - 08:33:49 Citovat
Host
Safe 7 znamena ze jsi 2x zadal nespravny kod a mas jeste 7 pokusu na zadani spravneho kodu a nejakou dobu tomu trva, nez te to pusti k dalsimu zadani kodu (kazdy dalsi neuspesny pokus prodluyuje 2 nasobne dobu za kterou pujde kod znovu zadat).
Poklop88
Monday 18 May 2009 - 08:36:16 Citovat
Host
Super diky.

Uz to mam od vcera a porad to nejde. Jinak moc diky.

Martas
Monday 18 May 2009 - 08:39:26 Citovat
Host
Nepises co mas za radio, ale nezkousel jsi kdyz fungovalo, jestli nehraje i bez panylku ?
JardaB
Monday 18 May 2009 - 08:41:37 Citovat
Uživatel #365
Registrován: Monday 02 May 2005 - 22:27:36
Příspěvků: 4020
Ja mel takovy poje.any radio u Laguny, problem je v tom, ze to zrejme odecita cas jen kdyz to je zapnuty ! takze naz jsem prisel na zpusob zadani, tak jsem to poslal 3x blbe a pak jsem to musel pres noc pripojit k nabijecce aby se rano zadarilo (nevim uz ten cas, ale byly to hodiny podle manualu )

Twingo II, 43 kW, pro takove to jezdeni kolem komina
Opel Mokka 1.7 CDTI, firemni pracant
Renault Megane Cabrio 2.0 IDE, mazlik
Fikus 1.6Ti
Host
Friday 23 December 2011 - 21:19:54 Citovat
Host
mám orogo autoradio Philips na kazety a po odpojení baterie mi to píše safe a já bohužel nevím postup jak zadat kod! díky za radu
Colommbo
Saturday 24 December 2011 - 10:03:13 Citovat
Host
K odkódování origo rádia je nutné znát čtyřmístný číselný kód, jenž je uvedený v CAR PASSu nebo jej musí uživatel znát. Pokud není kód k dispozici, nezbývá asi, než se obrátit na autorizovaný servis nebo prodejnu s origo díly Opel, kde jsou schopni podle VINka z databáze kód zjistit. A v servisu rovnou rádio odkódují, postup je uvedený v manuálu k rádiu a je takovej docela ne úplně jednoduchej,je na to max 10 pokusů a když se to tolikrát poplete, musí do servízu tak jako tak. Nicméně sám jsem u svojí OC baterii už několikrát odpojoval a nikdy se mi rádio nezakódovalo, ačkoli na to manuál výslovně upozorňuje
Martas
Saturday 24 December 2011 - 15:39:05 Citovat
Host
Colommbo napsal ...

K odkódování origo rádia je nutné znát čtyřmístný číselný kód, jenž je uvedený v CAR PASSu nebo jej musí uživatel znát.
POstup je tu uveden 100x staci hledat nicmene ...

Zapnout zapalovani
Radio napise SAFE
Vypnout radio
Zmacknout AS a soucasne zapnout radio
Tlacitky 1 - 4 pro volbu stanice namackat kod (1 na prvni cislo 2 na druhe ..... a co zmacknuti to o jedno cislo vic)
Po zadani kodu na 3 vteriny zmacknout AS az to pipne

Nicméně sám jsem u svojí OC baterii už několikrát odpojoval a nikdy se mi rádio nezakódovalo, ačkoli na to manuál výslovně upozorňuje


Protoze to radio nemas zakodovany, do SAFE modu skoci jen kdyz je zakodovany.

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1837 sec,0.1536 z toho dotazů.