• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Anonymní
Tuesday 23 October 2007 - 06:23:41 Citovat
Host
Cau, minulý týden jsem koupil Sintru 2,2 TDI. ale pri evidencní kontrole vzniknul problém s VIN cislem, tvrdili mi, že má být na nosníku nad predním svetlem na strane u spolujezdce. A já ho tam nemám. Jak jste na tom vy? Diky.
Kamil
lubaan
Tuesday 23 October 2007 - 09:16:02 Citovat
Host
Cau.Ja ma Astru F a mam stitek jen u sedacky spolujezdce.Auto bylo dovezeny z rajchu,pri evidencni kontrole problem zadnej nebyl.Ale pred pul rokem jsem jsem jel do rajchu a nemeckej celnik me poslal na stranu a prolejzal cely auto.Rikal ze prej ma bejt jeste nejakej stitek na tom nosniku a hrozne se divil. __; A taky byl celej hotovej z toho,ze predni sklo neni origo.No uz jsem myslel,ze me tam nepusti,ale nakonec se uklidnil.
freez
Tuesday 23 October 2007 - 11:21:28 Citovat
Meriva MPV Enjoy Red Magma edition
Uživatel #316
Registrován: Sunday 13 March 2005 - 13:00:24
Příspěvků: 1620
Tak je pravda že AstraF má vin u spolujezdcovy sedačky pod koberečkem a pak ještě štítek pod habnou mezi parabolami nad chladičem , pokud tam chybí jen štítek většinou se nic neděje ale jak nenajdou vyražený vin v kastli tam kde má být je to trochens problém , a co si budem povídat chybějící štítky vpředu bývají většinou proto že to po opravě bouračky prostě už nikdo nedal tam kde to mělo být , no ale že byl vin vyražen do kastle v nosníku nad světlem to asi ne , štítek tam nanítovaný být může ale vyražený vin no to nevím .

Meriva MPV 2008 Z14XEP I Londýn I Paříž I Dovolená I Merivaclub
KAMIL
Tuesday 23 October 2007 - 13:00:08 Citovat
Host
Dobry tak budu muset udelat evidencku nekde jinde protoze tak co jsem byl tak tak jsou pekny trotlove takze tam pravdepodobne chybi pouze stitek a ne vyrazeny VIN ale info budu stradat dal treba se dozvim jeste neco noveho
Legend
Tuesday 23 October 2007 - 18:10:24 Citovat
Legend
Uživatel #551
Registrován: Monday 02 January 2006 - 22:41:51
Příspěvků: 3116
Každý opel má vyražené VIN na podlaze u spolujezdcova sedadla. Štítek bývá přinýtovaný na přední stěně karoserie a novější modely ho mají řešený jako samolepku na pravém sloupku karoserie.

Moskvič 412 1971 1.5 55kW

Škoda 110LS 1.1 1976 46kW

Trabant 1.1 1991 31kW

Audi A5 Cabrio Multitronic 132kW

Mercedes C220d kombi W205 143kW

Mercedes S55 AMG Long LPG 265kW

Opel Vectra C kombi 1.8 16V LPG 90kW

Škoda Felicia Fun 1.6i 55kW
vvddvvdd
Sunday 28 October 2007 - 00:42:03 Citovat
Host
VIN je vlevo dole za předním sklem _;
Bazilíšek
Wednesday 07 May 2008 - 04:11:45 Citovat
Host
Sintra má 1x VIN code pod čelním sklem a 1x vyrařen na nosníku nad pravým předním světlem. Tyto dvě značení jsou již z výroby vozidla v USA + samolepící štítek na sloupku dveří řidiče. Tato samolepka však bývá z různých důvodů stržena. Při dovozu do evropy byl vždy ještě dolepen evropský homologační štítek na levém podběhu tlumiče v motorovém prostoru, který již neobsahoval rok výroby. V ČR se v TP uvádí datum registrace a tak mnozí "machři" takto omlazují auta o jeden rok v případě rozdílného roku výroby a uvedení do provozu.
rapaport
Tuesday 26 May 2009 - 10:40:43 Citovat
Host
VIN je doopravdy nad předním pravim světlem,je tam vyražené,pořádně to umyj a najdeš ho tam,mám ho tam taky. za oknem je taky,ale to na STK nestači.V levo u motoru je papírovej,ale to je jen informační,je doopravdy nad světlem,VYRAŽEN.nemáš manual?

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1965 sec,0.1566 z toho dotazů.