• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega elektrika
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
centrál na omega b rok 97
Přejít na stranu  1 [2] 3 4
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Dan
Monday 11 January 2010 - 12:23:38 Citovat
Host
Nevite nekdo jak na trvalo vypnout imobilizer ve Vektre z 90tyho roku? Ten krap uz mi stejne nikdo neukradne a nez to vzdycky odblokuju(kor v zime), tak je to hrozna doba. Diky
Martas
Monday 11 January 2010 - 12:29:20 Citovat
Host
Myslim ze Vectra A z roku 1990 urcite tovarni imobilizer nema (kdyby mela tak se nijak neodblokovava) takze musis pohledat co to je za typ a pak teprve dat dotaz ....
Dan
Monday 11 January 2010 - 12:56:23 Citovat
Host
Ja nevim jestli je to tovarni nebo ne. Neni to soucast klicku, ale mam takovej camprlik co se prilozi na druhej camprlik, kterej mam vedle zapalovani (takovy kolecko). Vubec nevim, kde bych mel hladat zbytek z kteryho bych poznal co to je za typ ani nevim jak to vypada:-( Dneska jsem zapadl a pri vyhrabavani a naslednych pokusech vyjet jsem to musel 5x odblokovavat a kazdy odblokovani par mitnut dalo...uz jsem myslel, ze to vyrvu.
Legend
Monday 11 January 2010 - 13:12:07 Citovat
Legend
Uživatel #551
Registrován: Monday 02 January 2006 - 22:41:51
Příspěvků: 3116
Takovéhle neoriginální typy zabezpečení nemám rád. Nejlepší je sledovat, kam od toho vedou kabely, všechny je po jednom vytahat a při tom se taky dá celkem snadno zjistit, který proudový okruh je tímto systémem rozpínán a ten zase zpátky spojit, jak patří z výroby. Mimo toho čtecího kolečka, nebo jak to vypadá, to určitě nekde bude mít schovanou řídící jednotku, ta už se objeví podle drátů.

Moskvič 412 1971 1.5 55kW

Škoda 110LS 1.1 1976 46kW

Trabant 1.1 1991 31kW

Audi A5 Cabrio Multitronic 132kW

Mercedes C220d kombi W205 143kW

Mercedes S55 AMG Long LPG 265kW

Opel Vectra C kombi 1.8 16V LPG 90kW

Škoda Felicia Fun 1.6i 55kW
Martas
Monday 11 January 2010 - 13:12:21 Citovat
Host
Neni co radit, neni to original takze mas dve moznosti :

1. Odvezt to k nejakymu autoeletrikari, treba bude vedet co s tim

2. Jit po dratech, najit jendotku a pak se ptat nebo rovnou hledat kam to vede a co to prerusuje
Martas
Monday 11 January 2010 - 13:14:14 Citovat
Host
Vlastne jeste treti moznost, demontuj tu "ctecku" treba izolepou k ni pridelej ten "chip" co k ni normalne prikladas ... a cely to nekam schovej at to neni videt.
Anonymní
Monday 11 January 2010 - 18:00:17 Citovat
Host
Diky, asi nejdriv vyzkousim tu Martasovu treti variantu pac je to nejjednoduzsi a taky me napadla, ale myslel jsem si ze to nepujde. Kdyztak se to pokusim nejak rozmontovat a najit zbytek a nejak to prepojit. Jeste jedou diky
Jakub
Saturday 27 November 2010 - 11:49:17 Citovat
Host
Zdravím. taky mi nefunguje DO a už si myslím, taky že je to řídící jednotka centrálu, ale zaboha jí nemůžu najít. Už jsem rozebral půlpřístrojovky a furt nic. Můžete mi někdo poradit kde mám hledat?? Mam 2,5 V6 omega B 95 r.v. Díky moc
Email
wisastar
Saturday 27 November 2010 - 12:20:17 Citovat
Host
Jakub napsal ...

Zdravím. taky mi nefunguje DO a už si myslím, taky že je to řídící jednotka centrálu, ale zaboha jí nemůžu najít. Už jsem rozebral půlpřístrojovky a furt nic. Můžete mi někdo poradit kde mám hledat?? Mam 2,5 V6 omega B 95 r.v. Díky moc
Email


prava noha u spolujezdce. dole ve sloupku pod tim plastem. musis nejdriv sundat ten plastovy kryt prahu a pak ten kousek vepredu
jakub
Saturday 04 December 2010 - 14:12:34 Citovat
Host
lidi pošlete mi prosím taky někdo popis, kde je ta řídící jednotka centrálu. mam rozebranou půl přístrojovky a furt nikde nic díky moc. Pošlete mi to prosím na mejl Email

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 [2] 3 4  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2308 sec,0.1859 z toho dotazů.