• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra ostatní
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Jak demontovat omezovač dveří?
Přejít na stranu  1 [2]
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
yby
Wednesday 28 March 2012 - 12:19:06 Citovat
Host
tak už sem to ve dveřích celý vyrval... musim to vařit autogenem?? Elektrikou to svařovat je asi blbost abych nevodpálil elektroniku ve dveřích
Colommbo
Wednesday 28 March 2012 - 12:38:02 Citovat
Uživatel #2374
Registrován: Wednesday 01 February 2012 - 14:51:05
Příspěvků: 1192
Já bych to viděl na céóčko, pokud je k tomu přístup. Autogen je docela zbytečnej a klasickou elektriku na auto nebrat. Hlavně předtím stejně radši odpojit baterku.

[ Upraveno Wednesday 28 March 2012 - 12:38:40 ]

W124 E320 Coupé - u mě dobrý
Gekon
Thursday 29 March 2012 - 09:54:35 Citovat
Uživatel #2398
Registrován: Monday 26 March 2012 - 09:41:59
Příspěvků: 24
Odpoj baterku a svař to čím chceš stejně asi nemáš zrovna super CO2 a tudíš je v něm stejnej vnitřek jak v te svářečce na elektrody. Obrus si kousek na tech dverich tam dej minus a jestli to svariš ceockem, nebo elektrikou nebo tigem je uplne jedno - ucel sveti prostredky. Kdyz to budes vařit autogenem tak budeš muset prinejmensim ty dvere rozebrat a nebo radeji sundat zbytecne to ohrejes a neco ti schorí pozor na draty.
A nebo nejjednoduzsi resení stav se u nejakeho klempiře nebo zamecnika s odstrojenejma dverma ( klidne na aute a on ti to za par kacek na pockani heftne. Nebo prijed k nám

Mitsubishi L400 Space Gear 4x4 Pneu 33" Thornbirt
Offroad trial special - motor x30xe, napravy pajero zadni predni vlastní, kabina a ram jimny, rozvodovka mercedes G, atd
Autoservis Praha 3 - ŽIŽKOFF - 720 344 444 - opravy, upravy, prestavby - mechanicke prace, diagnostika, SVÁŘENI HLINÍKU a nekterych kovu, frezovani, soustužení . klima
ZdeněkH
Sunday 15 April 2012 - 19:00:48 Citovat
Host
Mám dotaz. Mám sice omegu B, ale taky problém s omezovačem. U řidiče je to jakési vypadené. Omezovač drží na sloupku, ale ne ve dveřích. Moc jsem to ještě nestudoval auto mám v podstatě od soboty a nevím jak to tam drží. Zkoušel jsem najít omezovač nový, ale nemůžu ho nikde najít. Dá se to spravit?
JardaB
Sunday 15 April 2012 - 19:08:25 Citovat
Uživatel #365
Registrován: Monday 02 May 2005 - 22:27:36
Příspěvků: 4020
Jo ahoj, ten omezovac jsem ti zapomel dat, sehnal jsem ho ze ho vymenim chvili po tom, co jsem auto koupil a nejak jsem si zatim na to zvyknul Zkusim ho najit a kdyz tak poslu Kdyz tak napis, co by to jeste chtelo za nejake drobnosti, vzpominam si, ze jeste ten cudlik na zamykani zevnitr je nejak lepeny, taky jsem mel sehnany dobry... Mam hromadu ruznych dilu z rozebranyho auta.

[ Upraveno Sunday 15 April 2012 - 19:12:36 ]

Twingo II, 43 kW, pro takove to jezdeni kolem komina
Opel Mokka 1.7 CDTI, firemni pracant
Renault Megane Cabrio 2.0 IDE, mazlik
Fikus 1.6Ti

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 [2]  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1726 sec,0.1438 z toho dotazů.