• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra podvozek
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Brzdy
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Tonda
Tuesday 02 February 2010 - 22:05:41 Citovat
Host
Astra 2,0 di 60KW. Mám slabý účinek brzd. Jsem na podlaze s pedálem. Brzdová kapalina neubývá. Myslím že by to mohl být hlavní brzdový válec. Nevíte někdo co by to mohlo být? Děkuji za každou radu.
JardaB
Tuesday 02 February 2010 - 22:10:14 Citovat
Uživatel #365
Registrován: Monday 02 May 2005 - 22:27:36
Příspěvků: 4020
Odvzdusneni a vymena kapaliny se zkouselo? Dalsi indicie: zarezle brzdice, pistky...

Twingo II, 43 kW, pro takove to jezdeni kolem komina
Opel Mokka 1.7 CDTI, firemni pracant
Renault Megane Cabrio 2.0 IDE, mazlik
Fikus 1.6Ti
Tonda
Wednesday 03 February 2010 - 19:27:19 Citovat
Host
Naposledy jsem odvzdušňoval asi v prosinci když jsem měl dole zadní brzdový třmen. Zajímavé je, že když mačkám pedál při vypnutém motoru tak pedál neklesá. Problém bude asi někde jinde. Když motor běží tak pedál klesá -* to je normální jev když má auto ABS , ale mě pedál klesá až skoro na podlahu a ůčinek brzd je slabý. zkusím se podívat na ty brzdiče jestli nejsou zarezlé , ale asi né, nedávno jsem měnil destičky a vše se hýbalo.
Legend
Wednesday 03 February 2010 - 20:37:20 Citovat
Legend
Uživatel #551
Registrován: Monday 02 January 2006 - 22:41:51
Příspěvků: 3116
By mohl bejt průser s tím ABS, to se většinou nedá jen tak odvzdušnit klasickým šlapáním, ale chce to mít přístroj, který zajistí kontinuální průtok brzdovky systémem. Tak ten vzduch mohl někde třeba zůstat.

Moskvič 412 1971 1.5 55kW

Škoda 110LS 1.1 1976 46kW

Trabant 1.1 1991 31kW

Audi A5 Cabrio Multitronic 132kW

Mercedes C220d kombi W205 143kW

Mercedes S55 AMG Long LPG 265kW

Opel Vectra C kombi 1.8 16V LPG 90kW

Škoda Felicia Fun 1.6i 55kW
Anonymní
Wednesday 03 February 2010 - 21:29:59 Citovat
Host
Pokud se nenechal nasat vzduch pres nadrzku tak se ABS nezavzdusni. Zarezle pistky to by spis pedal drzel a auto nebrzdilo, ale rozhodne by to nedelalo jev ze jde pedal az na zem. Netece ti to nekde ta brzdovka? Kapalina v nadrzce drzi? Jak je na tom kapalina a kdy byla naposledy cela měněna? Spíš bych videl, ze jsi to špatně odvzdušnil, nebo ti to někde teče. Vysal bych nadrzku nalil novou kapalinu a postupoval podle navodu nepamatuju si jak jdou ty kola po sobe je to v knizce napsany a zkusil vse odvzdusnit.
Hujer
Wednesday 03 February 2010 - 21:38:41 Citovat
Host
Já bych se přiklonil k tomu hlavímu válci - kapalina neubývá, protože se přes netěsné kroužky dostává zpět do nádobky.
BTW: teď jsou vhodné podmínky vyzkoušet ABS - dosáhneš s tím brzdným účinkem aktivaci ABS? Jestli ano, tak to zkus, mělo by se při tom odvzdušnit.
Tonda
Thursday 04 February 2010 - 19:43:42 Citovat
Host
Celé jsme to dneska znovu odvzdušnili při běžícím motoru a vypadá to, že se to podstatně zlepšilo. Někde se tam asi honil vzduch. byl zřejmě asi v ABS. ABS jsem na sněhu několikrát aklivoval. Budu s tím chvíli jezdit a potom to ještě jednou zkusím odvzdušnit.
Anonymní
Thursday 04 February 2010 - 22:15:28 Citovat
Host
Mozna by byl dobre podivat se pokud mas v zadu bubny jak vypadaji prasatka jestli naky netece a nesaje to tama vzduch. Kapalinu by to chtelo mozna tez celou vymenit. Pro sichr...

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1356 sec,0.1057 z toho dotazů.