• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Calibra :: CALIBRA :: Calibra ostatní
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Calibra 4x4 trubo (c20let) vs Celica
Přejít na stranu  1 2 3 ... 14 [15] 16 17
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Jiřik
Wednesday 16 March 2011 - 16:05:33 Citovat
Host
Tak co, jak to Vrgado jede?
Tydou, co mi teda nabídneš?
dík
misan26
Wednesday 16 March 2011 - 17:23:04 Citovat
Host
coze to jde napasovat na XE..?? a jak dlouho to pobezi ??
Jiřik
Thursday 17 March 2011 - 13:19:34 Citovat
Host
Prý je všechno důležité kromě vaček a pístů na motoru stejné.
vrgadaa
Thursday 17 March 2011 - 13:34:41 Citovat
Host
2Jirik
Momentalne jsem spokojen, vsechna 3 auta jezdi. Pres zimu jsem koupil na omegu i subaru kola a predevcirem jsem prezul na letni. Tady jsou moje krasavice:-)
...
Odkaz
...
Mel jsem problem s volnobehem u C26NE, ale nastesti to byla jen unavena gumicka na protizaslehove klapce, ktera se castecne vcucla a prisaval se pres ni falesny vzduch (Na LPG to volnobeh dzelo). Spravil jsem to olepenim izolepou a chci veterana provetrat na jare do Chorvatska
...
C20NE mne ted stal dost penez, vymena brzdoveho vedeni, vyfuku, reknonstrukce rucni brzdy a predtim diferak:-(Je to jedine auto co nezere i travu ucesty a potrebuji ji na relativne levne kodrcani do prace.
...
Subaru slape na LPG pekne, jen asi pri plnym nestiha reduktor, takze se to pri podlaze prepina do benzinu-hlavne, ze vymena svicek odstranila cukani.
...
Jo a mit prachy, tak samozrejme beru toh 24ventiloveho dualrama, co je ted v inzerci, ja myslim, ze by to pani uz zkousla, nejhorsi jsou prvni 3 auta a pak uz to jde.
...
Jestli mas volnych 40 litru, tak ho vezmi, myslim si, ze jse to auto, ktere stoji za to:-)
Jiřik
Thursday 17 March 2011 - 18:07:33 Citovat
Host
Zdravim Tě Vrgado! Ty jsi fakt pacient _;
takhle zastavěnej dvorek plechovkama, opravdu bych chtěl být Tvůj pojišťovací agent, měl bys k těm povinnejm životku zdarma !!(a)
Dualram se mi samozřejmě líbí, ale kombíky mě neoslovujou, to víš, ne?
Já jsem taky máknul- pořád mi klesal tlak při vysokejch točkách tak jsem předělal potrubí z nádrže do reduktoru z průměru 6mm na 8mm a člověče- funguje to! Do pěti tisíc to jede mnohem (!) líp než na benzín! daleko jedovatější akcelerace, kolem 6500 mi to hlásí plně otevřené vstřikovače , z čehož jsem vydedukoval, že ty 3 Ohmové vstřikovače Valtek jsou v tomto pásmu asi na hranici možností ( moc těžký pístky) protože plynu to má dost,
uvádím nové údaje: tlak reduktor 1,08 trysky: 2,9mm zdvih pístků 0,6mm tlak reduktor plnej plyn omezovač: 1,01 atm.
Jiřik
Thursday 17 March 2011 - 18:14:30 Citovat
Host
Dobrá varianta vylepšení nasávanýho LPG:
Odkaz

vrgadaa
Thursday 17 March 2011 - 21:02:07 Citovat
Host
Ten stag (rizeny nasavany) u dvoulitra mam, ted nove mam misto katalyzatoru rezonator (neopatrenim, ujistoval jem se i telefoncky, jestli za tak levno je to pravdu katalyzator a pani se dusovala, ze jo-ale ze to neni Bosh:-(. Nemam dalnici znamku a na okrskach se moc douhych rovinek nevyskytuje, ale i taks se ten dvoulitr se vyskrabe na tachometrovych 190 v rezimu LPG, to je proste neuveritelny (85kW motor a rocnik 1990). A jestli to v lete projde STK (katalyzator je dlouhodobe v inzerci za 1300) a shnily to neni, tak tam dam v lete snizenou repasovanou hlavu s ostryma vackami, kterou mam ve sklepe. Borec s ni jezdil s Kadetem zavody a pujcil to kamosovi, ktery to okamzite vzal pres budku.
...
Ten dualram me mrzi moc, minuly mesic bych to nejak poskladal, ale ted je to nerealny. Ale ja si ho jeste jednou v tomto zivote koupim (asi v Nemecku). Povazuji to za dokonaly auto. Kombik ma samosvorny diferencial v zakladu, limuzina ho mela za priplatek. TEd je jeste v inzerci senator Irmscher 3,6litru, ale to je 12 ventil
...
Odkaz
....
Ale je to drahy a nejede to tak jako 24ventilovy dualram, navic mam pocit, ze je to po prevrtani choulostivy z ujlediska chlazeni
mates
Thursday 17 March 2011 - 21:13:53 Citovat
mates
Uživatel #39
Registrován: Sunday 09 November 2003 - 15:22:30
Příspěvků: 1953
Tywe to je darda za toho Srandatora __; Já chápu když je něco rarita, ale to by to musel být šperk, aby to mělo tu cenu...a ne orezlá mr*ka
Ten airbrush na tom kombajnu ja dost naprd...vždyť ta kára vypadá furt mokrá

Lexus RX 350
Honda Crosstourer
vrgadaa
Friday 18 March 2011 - 07:36:58 Citovat
Host
s tim senatorem souhlas, prevrtany 12ventil C36NE neni zadny zazrak, loni se za stejny prachy prodaval 24ventil C40SE a hodme dlouho hledal kupce...
...
Ale ta omega spatne nevypada, pokud je i jinak v poradku
Jiřik
Friday 18 March 2011 - 16:32:06 Citovat
Host
Vrgado, jak seřizuješ ten Stag 100? Co je potřeba za interface, jak vypadá diagram s mapou?

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 2 3 ... 14 [15] 16 17  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1334 sec,0.1052 z toho dotazů.