• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra ostatní
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
pára z topení
Přejít na stranu  1 2 [3]
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
mates
Sunday 18 August 2013 - 09:08:13 Citovat
mates
Uživatel #39
Registrován: Sunday 09 November 2003 - 15:22:30
Příspěvků: 1953
Přesunuto ze založeného vlákna, naučte se odpovídat.
Andy napsal ...

Mám stejný problém s topením,má to digiklimu.Všechny trubky co se týče topení jsou horký,ale klapka topení nefunguje.Pokud je to stejný problém, jako měl David,chtěl jsem poprosit o radu, co s tím jde udělat.Předem děkuji.Andy
Jedná se o Vectru B 1999.


Lexus RX 350
Honda Crosstourer
Anonymní
Saturday 23 January 2016 - 12:41:31 Citovat
Host
Nazdar pánové.Mám 10 let sloužící Vectra B 1,6 16V 1997r,v manual klima,kterou už nevyužívám(investice) si asi řekla že přestane topit.Termostat funguje jak má.Nahřeje se voda,ale z průduchů tak akorát lehce ohřáty vzduch.Napádá mě radiátor.Je možnost jak ho prověřit jestli to je opravdu on?Dá se popřípadě pročistit bez demontáže?Děkuji za reakce Michal
Anonymní
Saturday 23 January 2016 - 18:52:27 Citovat
Host
Vyndat radiátor a zkusit vypláchnout. Po vypláchnutí musí byýt průchozí. Já to dělám wapkou, kupodivu se žádnej nikdy neroztrhl. Pokud se roztrhne, koupit novej . drahý to není, ale často se to ucpe zas. Zanesený chladící kanálky v motoru rzí.
Anonymní
Saturday 23 January 2016 - 20:03:06 Citovat
Host
ten se dá vytáhnout bez demontáže palubní desky??
Anonymní
Saturday 23 January 2016 - 21:21:16 Citovat
Host
U Vectry nevím. Informace budou určitě k dohledání na netu. Znám Astru G/Zafiru A a starší oply. Většinou se k tomu leze po sundání středového tunelu a deklu v prostoru nohou spolujezdce. Nevím kolik je místa v motorovém prostoru, možná stačí propláchnout bez vyndavání. Jen odpojit hadice.
Samozřejmě pořádné propláchnutí chladácího okruhu vodou a chladič pro jistotu taky, ať se to hned zas neucpe.

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 2 [3]  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1603 sec,0.1328 z toho dotazů.