• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega exteriér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
naborana zadni cast+naprava
Přejít na stranu  1 [2]
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
wisastar
Wednesday 18 May 2011 - 21:12:39 Citovat
Host
mates napsal ...

Rád bych upozornil, že se dá za malý peníz pořídit jedna kára a druhá k tomu na ND, nebo ji jen opravit - nechytá. Ten nefunkční je Dualram (vrgadaa právě zbystřil ) a nutno říci, že těchto aut je jak šafránu. Kdysi jsem v podobným seděl a je to bomba.
Odkaz
Odkaz

Až mi rupne v kuli totálně, zajedu do Němec pro něco podobnýho...ale tam zachovalý kousky ceněj na cca 5k EUR __;
Odkaz
Odkaz





ja taky zbystril ale pak sem se uklidnil ani jeden neni dualram... u toho co pisou 155 kw to je blbost protoze zaprvi to melo 150 kW (v senatoru snad 147kW) a za druhy je to rok 1988 a duaram byl od 1989/1990
vrgadaa
Wednesday 18 May 2011 - 21:56:25 Citovat
Host
nejsou to manualy a kombikove omegy se samosvorem. S omegou 3000 s 12ventilovym 3litrem (nevim jestli 110 ci 130kW) jsem uz absolvoval probefahrt a mela dokonce i retrodigitalni tacho, ale nijak mne to nenadchlo. Pokud chcete senatora meli jste vzit loni toho 4litra s manualem, ktery pres rok strasil na sportovnivozy.cz.
...
Ja porad doufam, ze se mi preci jen podari koupit za jednu korunu funkcni kombikovy dualram s manualni prevodovkou. Uz mam na tuto kupni cenu i sepsanou smlouvu (pravda plus narustajici naklady za uskladneni auta), prepis, ekopokutu, vymenu diferencialu, vyvareni kastle, vymenu dveri atd. atd. atd. Ale nejak porad nejsou k nalezeni doklady a prodejce nema cas.
...
Pak budu rikat vnouckum, ze byvaly doby, kdy mohl mit clovek 4 auta a to nejkrasnejsi dedecek koupil za korunu:-)
JardaB
Wednesday 18 May 2011 - 22:03:29 Citovat
Uživatel #365
Registrován: Monday 02 May 2005 - 22:27:36
Příspěvků: 4020
Ja bych teda radsi automat a ty pseudodigitalni palubky se mi libeji ukrutne... Ale co jsem par kousku na prodej zkoumal, vsechno vybydleny pelechy, na takovou rekonstrukci nemam nervy. A na vyvarovani srotu kde cena parkovneho a akopokuty 10x-100x prevysuje hodnotu auta bych se taky vys...

Twingo II, 43 kW, pro takove to jezdeni kolem komina
Opel Mokka 1.7 CDTI, firemni pracant
Renault Megane Cabrio 2.0 IDE, mazlik
Fikus 1.6Ti
vrgadaa
Thursday 19 May 2011 - 06:49:27 Citovat
Host
cena auta je predbezne stanovena na 1 korunu a optimisticky odhaduji naklady na znovuzprovozneni tak na 40 litr. Za takove penize se pred mesicem nabizel na hyperinzerci dualram v nastriku jarni rosy, jen sednout a jet:-). Pak samozrejme jeste prichazi do uvahy dovoz z Nemecka, ale to jsme cenove nekde uplne jinde
...
digitalni tacho se mi libi moc a mam pocit, ze vauxhal mel jeste mnohem hezci variantu, ale pry to nevynikalo spolehlivosti.
...
nehodlam to nijak hrotit, k zivotu to nepotrebuji, aut mam dost i tak a ono to nejak dopadne
wisastar
Thursday 19 May 2011 - 12:36:20 Citovat
Host
pockej ona ti lizla jenom zadni lem jo?? ja myslel ze si dostal slupku zezadu...

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 [2]  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1864 sec,0.1570 z toho dotazů.