• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Nefukční stahování LZ okna VeBe + chyba v klimě
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Franta
Saturday 04 June 2011 - 11:07:21 Citovat
Host
Zdravim. Mám takový problém. Nefunguje mi stahování levého zadního okna. Bude asi něco s motůrkem. protože když je naprosté ticho tak je slyšet rychlé cvakání v motůrku a nic. ale někdy jde ale jen chvilinku. pokoušel jsem ho vyndat ale musí ven celá stahovačka a já si potřebuju stáhnout okno abych ho odpojil od stahovačky ale pokud je zatažené tak to nelze. nebo lze? že bych motůrek rozebral vyčistil a pak by se vidělo dál. proměřoval sem jestli do zásuvky jdou proudy a to se zdá vše ok. ale zasekl jsem se u odpojení okna. Mám Vectru B rv 97 CDX.
dále jen dotaz co znamená na displeji klimy po vypnutí klíčku symbol -- dříve to nedělalo a u opla mi řekli že žádná závada v klimě neni že to dělá ten displej. ale v návodu se píše že je to chyba v systému AC jinak mě klima plně funguje.
Děkuji za odpovědi.
Legend
Saturday 04 June 2011 - 11:37:58 Citovat
Legend
Uživatel #551
Registrován: Monday 02 January 2006 - 22:41:51
Příspěvků: 3116
Stahovačky odchází poměrně málo často, jestli odešel motůrek, tak se spíš nebude dát opravit.. Kdyžtak můžu levně nabídnout komplet funkční stahovačku, stačí vyměnit a je to kdyžtak mail Email
Co se týká pomlček na klimě, tak to znamená nějakou chybu, ta se dá zjistit jen přes disgnostiku, může to souviset např. s nějakým teplotním čidlem, motůrkem co natáčí klapky apod.

Moskvič 412 1971 1.5 55kW

Škoda 110LS 1.1 1976 46kW

Trabant 1.1 1991 31kW

Audi A5 Cabrio Multitronic 132kW

Mercedes C220d kombi W205 143kW

Mercedes S55 AMG Long LPG 265kW

Opel Vectra C kombi 1.8 16V LPG 90kW

Škoda Felicia Fun 1.6i 55kW
Franta
Wednesday 08 June 2011 - 16:19:01 Citovat
Host
No právě to auto mám od výroby a jak mám klimu tak jestli to okno bylo stáhlé 10x za ty leta tak je to moc. tak to moc nevydržel. nejdřív by se na něj chtěl podívat, třeba to je nějaká banalita a pak třeba sehnat jiný.ale nevim si rady s tim odpojení skla.
Co se týče té chyby tak mi jednou přes diagnostiku našli chybu v nějakém expanzním ventilu ale prý to nemá na chod klimy vliv. a před 14 ti dny sem byl v oplu a že zase žádná chyba nikde neni že to dělá displej. oni asi taky pěkně kecaj.
Franta
Tuesday 28 June 2011 - 00:02:16 Citovat
Host
tak v opelu mi řekli že přes diagn. bylo zjištěno chyba od ventylu který otevírá a zavírá teplý vzduch od topení. že asi nedovírá. kde mám tento ventyl hledat a jde případně nějak poopravit? díky

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1575 sec,0.1109 z toho dotazů.