• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Řídící jednotka tempomatu + klima
Přejít na stranu  [1] 2 3 4
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Petr
Sunday 19 June 2011 - 22:40:50 Citovat
Host
Zdravím, chtěl bych poprosit o radu ohledně Vectry. Před 14 dny jsem si koupil 2.5 V6. Postupně přicházím na závady a opravuji je ale nemohu přijít na to kam připojit lanko od klapky pro tempomat, jestli je tam nějaká řídící jednotka nebo tak. Dále mi nefunguje převolba na odmlžení předního okna a automatická klima, když když si vše navolím ručně tak vše běží ale automat ne. V případě že by se to tu již řešilo se omlouvám. Děkuji moc za rady. Petr
wisastar
Sunday 19 June 2011 - 23:04:46 Citovat
Host
Petr napsal ...

Zdravím, chtěl bych poprosit o radu ohledně Vectry. Před 14 dny jsem si koupil 2.5 V6. Postupně přicházím na závady a opravuji je ale nemohu přijít na to kam připojit lanko od klapky pro tempomat, jestli je tam nějaká řídící jednotka nebo tak. Dále mi nefunguje převolba na odmlžení předního okna a automatická klima, když když si vše navolím ručně tak vše běží ale automat ne. V případě že by se to tu již řešilo se omlouvám. Děkuji moc za rady. Petr


klimu restartuj podrzenim auto a off, tempomat je v takove krabicce a lanko vede na klapku. aspon u omegy.
Petr
Monday 20 June 2011 - 10:28:43 Citovat
Host
Restartovani klimy nepomohlo, zřejmě to bude větší problém. U toho tempmatu právě nemohu najít tu krabičku, jestli vede do vnitr nebo je u motoru a tak. Díky
Martas
Monday 20 June 2011 - 10:31:37 Citovat
Host
Tempomat je na podbehu dole pred ricicem, je k nemu uzasny pristup.
Petr
Monday 20 June 2011 - 22:30:54 Citovat
Host
Tak buď sem slepý nebo tam nebude, což je také možné protože vypadá že čidla co by měli jít ke kolům, pokud se nepletu jsou odřízla, jen drát holý drát...
ciba
Monday 20 June 2011 - 22:36:48 Citovat
xladas
Uživatel #2032
Registrován: Saturday 10 April 2010 - 19:25:36
Příspěvků: 594
vectra ma fakt jinej tempomat nez omega?protoze kdyby byl stejnej staci jen kostka lanko a packa a alespon jeden snimac bud na brzde nebo spojce a funguje...

Vauxhall Omega B sedan 2.5V6 1997(žába),
Opel Omega B combi 2.5TD na ND1997 (Čertík)
Diagnostika Opel a Ford Praha a okoli, kdyby nekdo chtel Mantzel box tak SZ...
Martas
Tuesday 21 June 2011 - 05:51:20 Citovat
Host
Ta "kostka" je jak u Vectry tak u Omegy stejna ale Omega ho ma vepredu Vectra na podbehu - nedivejte se ke je na ty fotce, mam ho dodelanej a sem se montoval podstatne jednoduseji nez tam kam patri, fotka je jen aby bylo videt jak ta jednotka tempomatu vypada a ta moje je z MV6.





A melo to auto vubec tempomat ?

Zadny snimace ke kolum nevedou, signaly si to bere z ridicich jednotek !!!!
petr
Tuesday 21 June 2011 - 09:08:48 Citovat
Host
Já jsem právě někde slyšel že vedou, ale tím lépe. Díky za info...
ciba
Tuesday 21 June 2011 - 12:29:18 Citovat
xladas
Uživatel #2032
Registrován: Saturday 10 April 2010 - 19:25:36
Příspěvků: 594
nema co vest je mechanickej...a je lepsi kdyz je dostupna nez v podbehu tam ji fakt vytahovat nechtel:D

Vauxhall Omega B sedan 2.5V6 1997(žába),
Opel Omega B combi 2.5TD na ND1997 (Čertík)
Diagnostika Opel a Ford Praha a okoli, kdyby nekdo chtel Mantzel box tak SZ...
Petr
Tuesday 21 June 2011 - 17:16:36 Citovat
Host
Tak to je paráda, nemáte někdo zkušenosti abych zbytečně neodstrojoval půlku auta ?

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  [1] 2 3 4  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1342 sec,0.1017 z toho dotazů.