• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Bose
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Kamzik
Wednesday 31 August 2011 - 15:34:26 Citovat
Host
Zdravím Opláci,

řešim tu stejnou záležitost jako většina a to, dodatečnou montáž Bose do OB. Jestli by byl někdo ochotnej mi osobně poradit jak to napáchat bez toho, aniž bych to vzteky zahodil vdál, budu vděčnej. Taky nejsem popravdě z těch příspěvků nějak moudrej a hlavně nejsem registrovanej, tak nevidím asi vše, co by se mi hodilo.

Díky všem

Jsem z Písku (Jižní Čechy), Email nebo 775/368 229.

Díky Tomáš
misan26
Wednesday 31 August 2011 - 19:11:28 Citovat
Host
Nejlepsi je sehnat si cely system z nejaky Omegy s kabelazi radiem a vsema repro a pak to je jedoduche jinak ja co sem si tahal u sebe v aute tak stim je strasne patlani priste bych do toho nesel
Kamzik
Thursday 01 September 2011 - 08:08:24 Citovat
Host
Ahoj,

koupil sem komplet repro se zesikem a kabelem od nej do X7 konektoru u spolujezdce, po demontazi kaslíku sem tam našel ten protikus. Co jsem tu pochopil, tak bych teď musel natáhnout kabely od repráků(od rádia) do tohodle protikusu X7 a následně najít piny, ze kterých se vrací signál zpátky ze zesilovače a následně z toho X7 do všech dveří. Prosím o potvrzení, zda jsem to pochopil správně ????
misan26
Thursday 01 September 2011 - 11:20:25 Citovat
Host
POkud jsi nasel ten protikus na pripojeni tak bys nemusel tahat nic- jeslti myslis takovy delsi obdelnikovy konektor u spolujezdce ??? nakolik te to vsechno vyslo jestli to neni tajny
Host
Thursday 01 September 2011 - 11:54:11 Citovat
Host
No zkousel sem to jen připojit, ale basáky nehrajou. když se kouknu na ten origo kablík k bose, tak je tam 200 kablíků a na tom protikusu jich jen 5 a myslím si, že je to jen napájení a ovládání roletky. takže teď nevím, co bych tedy měl či neměl udělat...jestli to, co jsem popsal minule-najit piny na X7 protikusu a napinovat kablíky od rádia a pak zase z tohodle protikusu do dveří. Zní mmi to docela logicky potom, co sem tu pročítal, že by teda všechny repro měl hnát jen zesilovač. jen to schéma, které sem někdo dával se mi zdá neuplné (rozuměno že nejsou označeny všechny piny na X7 konektoru, ikdyž defakto by asi tedy měly stačit + a - a spoušťecí kabel pro zesík a pak jen těch 8 kabliků pro přívod signálu od rádia do zesíku a dalších 8 od zesíku do X7 a pak to natáhnout do dveří.)

Jestli je to tak, tak je to docela pakec teda, ale když už mám auto ve ,,vrako,, stavu, tak to nějak musí dopadnout .)))

Jinak sem za to dal 2500,-
Kamzík
Thursday 01 September 2011 - 11:56:13 Citovat
Host
nějak sem se nepodepsal, ale asi pochopíš, že sem to psal já
misan26
Thursday 01 September 2011 - 23:51:03 Citovat
Host
tak to rikas spravne v tom pipade muzu ti zitra vyfotit jak to mam ja mam cele auto vevnitr odeklovane
Kamzík
Friday 02 September 2011 - 08:05:26 Citovat
Host
Tak to bych ti byl moc vděčnej _; Pošli mi to prosímtě na Email.

Ještě jednou díky
McJOHN
Saturday 03 September 2011 - 14:41:55 Citovat
Uživatel #1085
Registrován: Tuesday 17 April 2007 - 15:06:08
Příspěvků: 329
doinstalaci zesilovače BOSE jsem řešil a není to až takový problém. Dokonce je tu vlákno kde jsem vše popsal.
Projdi si toto vlákno Odkaz

Jinak jsem z Prahy. Za určitých podmínek by se dalo uvažovat o nějaké pomoci,ale je to o času a domluvě.
Mc

Omega B Caravan X25XE 96´ automat (po opravě už zase slouží a brázdí silnice)
Omega B Sedan X25XE 97´automat (v "pánu", odsloužila si svoje)
Omega A Caravan C20NE 87´ automat (už dojezdila)

Motronic C30SE
Tuesday 07 June 2016 - 23:11:46 Citovat
Host
Ahojte, dneska jsem instaloval BOSE z omegy B do Senatora B /Omegy A ,měl jsem z toho trochu strach, ale není tam žádnej problém, není potřeba žádny vrtání, ani zásah do origo instalace-vše jde lehce vrátit do původního stavu- na tom mi dost záleželo, mám tam origo hodně slaby audio Blaupunkt CD300 (4x6w) a po zapojení BOSE- nebe a dudy! Pokud z toho má někdo strach, určitě do toho jděte! Jen je potřeba dokoupit MDF repro redukce do předních dveří, do plata sedí Subwoofery po sundání mřížek jako ulity! Pro případné dotazy mail: Email

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1558 sec,0.1227 z toho dotazů.