• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
slabý výkon
Přejít na stranu  [1] 2
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
vectra C 1.9 GTS
Thursday 20 October 2011 - 20:23:01 Citovat
Host
Zdravím všechny,chci se zeptat...mám C vectru 1.9 GTS 110KW nafta...auto mi jede normálně..po chvíli se přepne do nouzového režimu a nejede...teda jede uplně tupě....nemá akceleraci,po vypnutí a znovu nastartování jede normálně...to se po chvíli opakuje dokola
Martas
Thursday 20 October 2011 - 20:30:33 Citovat
Host
Novidis, to jsi na tom uplne stejne jako tahle poradna s dotazem na uplne stejne tema jako jsi ted napsal ty ....

Muzes vymyslet co chces stejne nakonec vymyslis jenom to, ze mas dojet nekam na diagnostiku, pak budes vedet vic.
Host
Thursday 20 October 2011 - 20:34:46 Citovat
Host
dnes jsem byl na diagnostice...na pc to neukázalo žádnouchybu..budu muset na velkou diagnostiku co má známý...ptám se na to protože už nevím co s tím autem dělat,možná bych i prodal,ale nechce se mi protože jsem do toho nasypal dost peněz a vím jak to chodí v servisech...naučtujou si i to nemožné...prostě značka opel...vživotě nikdy už!
don pepe
Friday 21 October 2011 - 11:53:08 Citovat
Host
to HOST:
člověče, ještě než začneš plísnit Oply všeobecně - kup si něco od fy.Pežot a zažiješ věci, které s oplem nikdy...
Za stav auta je povětšinou 'odpovědné' to hovado, co s tím jezdilo před tebou...

měj se - a hlavu vzůru.
vrgadaa
Friday 21 October 2011 - 20:52:24 Citovat
Host
Ale no tak, to neni o znacce, ale o smule na kus, nejlepe omlatit predchozimu majiteli o hlavu. Ja mam jasno, provozuji jednoduche plnolete sroty a ta auta vetsinou diky sve jednoduchosti stale jedou a jedou, pac kdyz zacnou zlobit, tak jim domlouvam, chces na vrakal? a vetsinou si daji rict po dobrym:-). A u stareich aut by mel clovek volit benzin, preci jen ta nafta je kapku choulostivejsi a narocnejsi na servis. Takze pro mne R6 forever:-).
...
To sice neresi tvuj akutni problem, ale rada pro priste je to urcite dobra, ma rozsafnost je dana zapijenim predanim R6ky synovi, ktery si udelal ridicak:-)
...
ale jinak preji, at se ti to podari opravit-pak uz zbyva jen to prodat a koupit benzin, muj bracha roky jezdici v benzinu si koupil nafta peguot a asi ho bude davat pry, pac ho ze zvuku naftoveho motoru boli hlava. To chapu, jak proboh amuze nekdo poslouchat vybuchy misto zazehu? A vubec, jak nekdo muze poslouchat nejaky 4valec, kdyz je tu radovy sestivalec:-) (diagnoza litr vina)
Odkaz
D.J.
Friday 21 October 2011 - 22:44:32 Citovat
Host
Ach jo, proč mám jen dvoulitra !frr
Ale jednou, až děcka vyrostou, toho 3litra mít budu. A budu,a budu. Asi jsem podobný staromilec. Není v republice nějaký klub "postižených" áčkovou Omegou ?
Gumidek83
Saturday 22 October 2011 - 00:01:30 Citovat
Host
zážeh=výbuch, vznětový=vznícení(menší rázy ale traktorovější zvuk)
vrgadaa
Saturday 22 October 2011 - 09:21:48 Citovat
Host
omlouvam se (vystrizlivel jsem), ale opravdu plati, ze dnes az tak moc na znacce nezalezi, podvozkove platformy i motory se ruzne stehuji mezi znackama-takze spise smula na kus (je samozrejme nutne si predem pozjistovat informace a pripadne se vyhnout problemovym resenim a pak uz jen doufat ve stesti). Plati i to, ze je-li to brzy po koupi-pokusit se to vratit, reklamovat, zadat slevu a samozrejme i to, ze ojeta nafta byva zpravidla vetsi riziko. Ale to se srovna, vyrobci zacali zdokonalovat benziny, takze nejake twin turbo s primym vstrikem na tom bude za chvili stejne spatne jako ojeta nafta.
...
nafta-benzin je samozrejme flame, kdyby mne auto zivilo, tak by m nic jineho asi nezbyvalo, i kdyz jsem presvedcen, ze kombinace benzin-LPG je nakladove srovnatelna s naftou
...
Co se tyce horeni ve valci, opravdu se rychlemu horeni prezdiva vybuch, ale preci jen je prubeh od zapaleni jiskrou svickou jiny, nez detonace vznikla pri mnohem vyssim tlaku samovznicenim. Ale pracuje se na tom, takze HDI ma urcite priznivejsi zvuk nez TDI, ale i tak z toho peugeotu meho brachu boli hlava
...
Ja jsem fanatik do starych omeg a klukovi davam samozrejme jinou R6ku nez tenhleten svuj sen, ktery mimochodem vypadal, minuly tedan, ze po trech mesiccih dojezdil.
...
Ale drzim palce, mne kdyz nejede auto byvam zoufaly a pritom jsou to jen stary vraky
mates
Saturday 22 October 2011 - 14:28:23 Citovat
mates
Uživatel #39
Registrován: Sunday 09 November 2003 - 15:22:30
Příspěvků: 1953



Lexus RX 350
Honda Crosstourer
vrgadaa
Saturday 22 October 2011 - 17:48:09 Citovat
Host
a to je tady preci nadpolovicni vetsina prispevku:-)

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  [1] 2  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1501 sec,0.1184 z toho dotazů.