• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra podvozek
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Brzdový třmen astra G
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Martin
Saturday 05 November 2011 - 11:46:52 Citovat
Host
ahoj , nevíte jestli se dá nějakým stylem opravit brzdový třem po té co teče odvzdušňovací šroub ( byl utržený a nešel vytahnout tak se odvrtal a teče ) ? po případě neměl by někdo třmen na prodej - přední levej astra G r.v.2000 OPC I , průměr kotouče 308mm , tl.25mm nebo z jiné motorazice ( předpokládám že třmeny budou stejný ) , budu rád za jaké koliv info které mi pomůže .
lesak
Saturday 05 November 2011 - 18:38:34 Citovat
Vectra A 3,0 V6
Uživatel #1443
Registrován: Saturday 01 March 2008 - 20:49:44
Příspěvků: 450
Opravit se dá jen speciální výstružníkem,když se utrhne odvzdušnovák tak se neodvrtává ale bud jen lehce navrtá a vytáhne speciálním vytahovákem s levostraným stoupáním nebo já to dělám tak že tam postupně navařuju materiál a nakonec matičku,pak ho snadno vyndám bez poškození závitu a hlavně dosedací spodní plochy.Ty máš poškozenou tu spodní dosedací plochu a to se opravuje velmi špatně nehledě na to že stejně musíš sehnat větší šroub.Nejjednoduší pro tebe bude sehnat ten třmen celý a už nikdy neodvrtávat utržený šroub.

Autoopravna-Pneuservis Plzeň a okolí
Odtahová služba
Host
Saturday 05 November 2011 - 19:59:43 Citovat
Host
Bohužel vytahovákama to nešlo takže sme to zkusily takhle a dopadlo to jak to dopadlo ale už je to v řešení a nechá se udělat větší šroub a poopraví se dosedací plocha odvzdušováku tak snad to dopadne dobře .díky
Jura....
Sunday 06 November 2011 - 07:08:23 Citovat
Host
To jen tak pro inspiraci,když se píší různé motoristické fígle......kdysi na Renaultu jsem ho taky zalomil,na třmenu bylo dost masa,tak jsem jsem ho nechal zalomený a vyvrtal díru a závit pro nový kousek vedle.....a úplně v poho.....
Host
Monday 07 November 2011 - 18:36:46 Citovat
Host
tak to dopadlo dobře oprava , všechno funguje tak jak má takže už jenom sehnat kolesa který se mi vejdou na ty brzdy a budu moct konečně jezdit

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1725 sec,0.1387 z toho dotazů.