• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra převodovka
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Převodovka easytronic
Přejít na stranu  [1] 2
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Pavel24
Sunday 24 June 2012 - 09:15:41 Citovat
Host
Dobrý den, mám možnost koupě Opel Astru H s převodovkou easytronic.
Máte někdo s ní nějaké zkušenosti? potřeboval bych o to vědět co nejvíce.
Jak jezdí,výměna oleje v převodovce... Trošku se bojím spolehlivosti.

Děkuji Vám za radu.

Martas
Sunday 24 June 2012 - 09:56:25 Citovat
Host
Je to v podstate normalni mechanicka prevodovka, zadna vymena oleje se nedela ... A obvykle kdyz neco odejde tak ridici jednotka.
PavelM24
Sunday 24 June 2012 - 12:29:43 Citovat
Host
Děkuji za odpověď. Takže jediná věc je elektronika + třeba spojka. Ale mě spíš zajímalo jestli se nechá tento systém označit za spolehlivý? Já bych tu Astru měl v kombinaci s 1.6 16V. Nepotřebuji závodit ale tenhle "poloautomat" se pro mě zdá ideální. Jinak jsem někde četl, že u Corsy to moc dobře nefunguje...
Martas
Sunday 24 June 2012 - 13:05:23 Citovat
Host
Jako normalni hydrodynamickej automat to neni ale pri bezny jizde to jede naprosto v pohode, pokud to honis a nemas prepnuto na sportovni rezim tak to trochu skube ale je to o zvyku. A v Corse to funguje bez problemu o co ma slabsi motor o to je to auto lehci.

Jedinej opruz je nutnost zatahovat rucni brzdu a pak taky se ti nesmi vybit baterka jinak nevyradis abys to treba roztah.
PavelM24
Monday 25 June 2012 - 19:04:11 Citovat
Host
Tak já Vám děkuji. Jdu do toho.
Host
Friday 29 June 2012 - 18:48:19 Citovat
Host
Převodovka easytronic nemá sportovní režim a ruční brzda se nezatahuje,protože tam zustane 1kvalt
Martas
Friday 29 June 2012 - 18:55:58 Citovat
Host
Host napsal ...

Převodovka easytronic nemá sportovní režim a ruční brzda se nezatahuje,protože tam zustane 1kvalt


Asi sem tech aut videl malo, kazda Astra i Corsa (Astra H a Corsa D) jakmile sem vytah klicek a nezatah rucku zacvala svitit kontrolka (a do zatazeni rucky nezhasla) a piskalo to kdyz byly otevreny dvere ...

No a jak v Astre tak v Corse (opet H i D) je rezim S - Sport a rezim Vlocka - snih.
Martas
Friday 29 June 2012 - 19:09:22 Citovat
Host
Nemam te po ruce lepsi fotku ale na tehle jsou celkem zrejma 2 tlacitka na kazdy strane pod volicem rychlosti, nalevo je pro zimni rezim se symbolem vlocky, napravo pro sportovni rezim oznaceny S ... bohuzel to S neni videt kryje ho zatazena rucni brzda.




speeddevil
Thursday 23 August 2012 - 08:35:10 Citovat
Host
Dobrý den, máte někdo vůz s převodovkou easytronic, bydlíte v Praze a byli byste ochotni se podělit o zkušenosti se zájemcem o koupi vozu Opel s tímto typem převodovky? Určitě bych to ocenil alespoň nějakou lahví kvalitního nápoje... Děkuji moc

P.S. můj mail je Email
Martas
Thursday 23 August 2012 - 08:52:47 Citovat
Host
speeddevil napsal ...

Dobrý den, máte někdo vůz s převodovkou easytronic, bydlíte v Praze a byli byste ochotni se podělit o zkušenosti se zájemcem o koupi vozu Opel s tímto typem převodovky? Určitě bych to ocenil alespoň nějakou lahví kvalitního nápoje... Děkuji moc

P.S. můj mail je Email


V Praze mas 4 dealery Opelu, koukni jim na stranky ktery ma Corsu s Easytronikem (oznaceno jako MTA) jako predvadecku a bez se svezt ...

[ Upraveno Thursday 23 August 2012 - 08:53:59 ]

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  [1] 2  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1967 sec,0.1616 z toho dotazů.