• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Sintra :: SINTRA :: Sintra převodovka
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
kapalina do hydraulické spojky
Přejít na stranu  1 [2] 3
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
tomáš vobořil
Saturday 01 June 2013 - 14:42:34 Citovat
Host
je to možné já se na to zítra mrknu neb dnes v tom lijáku na to nemám chuť mě je jen divné že jsou v těch nádržkách rozdílné barvy kapaliny (mě to spíše připomíná převodový olej než brzdovou kapalinu co mám v nádržce na brzdovku tak nevím zda to není třeba někde ucpané nebo že by to sintra měla takto dělané? jinak co jsem se díval tak by tam měl být tip převodovky s označením F25
Martas
Saturday 01 June 2013 - 15:19:17 Citovat
Host
Sintra ma extra nadobku na spojkovou kapalinu ale mela by to byt normalni brzdovka DOT 4)

Nejde mi dat obrazek Odkaz



[ Upraveno Saturday 01 June 2013 - 15:20:13 ]
Colommbo
Saturday 01 June 2013 - 15:36:02 Citovat
Uživatel #2374
Registrován: Wednesday 01 February 2012 - 14:51:05
Příspěvků: 1192
Vida, Martasi, děkuju! Člověk se učí pořád a čím dál víc začínám mít dojem, že Sintra není obyčejné a normálně fungující auto...

W124 E320 Coupé - u mě dobrý
KopA
Sunday 02 June 2013 - 10:48:30 Citovat
Nespravuj to co funguje - teprve až se to vys..e!
Uživatel #825
Registrován: Thursday 03 August 2006 - 18:52:15
Příspěvků: 824
Jsem si myslel že to je jen nálevka, protože brzdová nádobka je u Sintry jaksi nepřístupná pro nalévání.
To že je tmavší třeba půlka nádobky může být protože nádobky jsou dělaný tak že jsou v nich přepážky které přetékají vrchem.
Takže brzdy můžou mít novou brzdovku ale když spojku nikdo nedělal tak tam může být třeba 7 let stará takže tmavá - pak to je dvoubarevný.

Vectra B CD '98 Liftback ● X18XE ● 85kW ● 170Nm ● F18 ● 0-100: 11,0s ● vmax: 203km/h ● 1327kg
tomáš vobořil
Sunday 02 June 2013 - 15:18:01 Citovat
Host
takže ta nádobka na tom obrázku je na spojkovou kapalinu? a mění se ta kaplina v nějakých intervalech? a případně jak? na tom víčku je skutečně napsánou ,,pouze DOT 4,, jen je mi divné že ta kapalina je dost tmavá a je trošku hustší spíše mi to připomíná převodový olej než brzdovou kapalinu. S tím doléváním brzdové kapaliny je to docela složítý protože je šoupnutá hodně dozadu a je k ní špatný přístup
tomáš vobořil
Sunday 02 June 2013 - 16:20:42 Citovat
Host
já jsem se teď díval na obrázek kde je zobrazena ta nádobka a vedení (myslím že to je ze stejného serveru jako sem dal v odkazu Martas) a ono to skutečně vede z nádobky do takového rozcestníku (omlouvám se za to pojmenování) a potom je to vedeno trubkami přímo do převodovky takže by v té nádržce měl být spíše olej převodový ale proč je tam napsáno ,,pouze DOT 4,, když to s brzdovou kapalinou nepřijde do styku fakt netuším
Martas
Sunday 02 June 2013 - 17:34:00 Citovat
Host
tomáš vobořil napsal ...

ale proč je tam napsáno ,,pouze DOT 4,, když to s brzdovou kapalinou nepřijde do styku fakt netuším


Prpotoze k ovladani spojky se pouziva brzdova kapalina, je predepsana i vyrobcem.
Martas
Sunday 02 June 2013 - 17:34:55 Citovat
Host
Uvedomte si, ze Sintra neni Opel ale americky auto ktery se v manualu delalo temer vyjmecne takze se to tam dobastlilo z toho co bylo po ruce.
tomáš vobořil
Sunday 02 June 2013 - 18:08:38 Citovat
Host
takže by se tam měla dávat brzdová kapalina DOT4? já jsem šel po hadicích a nikde to nejde do okruhu kde by se to setkalo s brzdovou kapalinou alespoň pokud jsem se dobře díval, protože to co je v té doplňovací nádobce mi fakt jako brzdová kapalina nepřijde
Martas
Sunday 02 June 2013 - 18:18:22 Citovat
Host
tomáš vobořil napsal ...

takže by se tam měla dávat brzdová kapalina DOT4? já jsem šel po hadicích a nikde to nejde do okruhu kde by se to setkalo s brzdovou kapalinou alespoň pokud jsem se dobře díval, protože to co je v té doplňovací nádobce mi fakt jako brzdová kapalina nepřijde


Screen z TISSu Odkaz

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 [2] 3  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1318 sec,0.1023 z toho dotazů.