• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Corsa :: CORSA - COMBO
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Výměna zpětného zrcáka NACVAKNUTÍ BOČNÍHO KRYTU
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Jakub N
Thursday 04 July 2013 - 21:01:59 Citovat
Host
Dobrý den,

dnes jsem měnil levé zpětné zrcátko na Opel Corsa C r.v 2001. A mam problém s nacvaknutím krytu s reproduktorem, který je vedle palubní desky. Nevím jak mám vytlačit ty bílé cvočky, které se pak přicvaknou ke dveřím i s tím krytem (ten prostřední jde vycvaknou ze strany zrcátka, ale ty ostatní ne). Bez toho abych je něják poničil. Zkoušel jsem je chytnout kleštěma a vytáhnout ale to mi nešlo. Budu vděčný za každou radu. ,

Děkuji

Host
Thursday 04 July 2013 - 21:02:41 Citovat
Host
Jakub N napsal ...

Dobrý den,

dnes jsem měnil levé zpětné zrcátko na Opel Corsa C r.v 2001. A mam problém s nacvaknutím krytu s reproduktorem, který je vedle palubní desky. Nevím jak mám vytlačit ty bílé cvočky, které se pak přicvaknou ke dveřím i s tím krytem (ten prostřední jde vycvaknou ze strany zrcátka, ale ty ostatní ne). Bez toho abych je něják poničil. Zkoušel jsem je chytnout kleštěma a vytáhnout ale to mi nešlo. Budu vděčný za každou radu. ,

Děkuji
Odkaz
Odkaz

KopA
Friday 05 July 2013 - 21:18:29 Citovat
Nespravuj to co funguje - teprve až se to vys..e!
Uživatel #825
Registrován: Thursday 03 August 2006 - 18:52:15
Příspěvků: 824
Až teď jsem pochopil dotaz
Ano kleštěma přesněji štípačkama - chytíš to za ten dřík a musíš dát bacha abys to neucvak ale pouze tahal za kleště, ne je víc svíral.
Jde to dobře - neboj se zabrat silou, taky se mi osvědčilo cuknout nebo trhnout, pozvolna to moc nejde.

[ Upraveno Friday 05 July 2013 - 21:20:34 ]

Vectra B CD '98 Liftback ● X18XE ● 85kW ● 170Nm ● F18 ● 0-100: 11,0s ● vmax: 203km/h ● 1327kg

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2090 sec,0.1730 z toho dotazů.