dobrej kluci mam otazku je mozny vymenit manualni klimu za digi klimu ? mam omegu 2.o16V dík
Martas
Wednesday 07 August 2013 - 06:45:19
Host
Je to mozny ... ono je mozny prakticky cokoliv je to o case, financich a moznostech.
wisastar
Wednesday 07 August 2013 - 19:36:50
Host
Vymena hlavniho kabeloveho svazku, vymena celeho topeni, vymena kompresoru. Prace za to nestoji. Demontaz komplet palubni desky atd.. Chce to cele darcovske auto.
Ahojte všici! Hlásil jsem se už na pátek, ale kamoš mi do toho hodil vidličky (maso a soudek) - chce zrovna v pátek oslavit půlkulatiny a prý bych neměl chybět... Takže sorry, uvidíme se v sobotu dopoledne (a do neděle.) Col.