• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
tomáš
Sunday 08 December 2013 - 11:37:26 Citovat
Host
na corse D mi uniká olej z boku olejové vany v místech kde je řemenice co pohání přes klínový řemen alternátor a klimatizaci. Myslíte, že jr to gufero? A když ano, jak se to mění? díky
Martas
Sunday 08 December 2013 - 11:48:07 Citovat
Host
Co to treba otrit abys videl jestli ti to utika nad vanou nebo vic zezhora treba od gufera ?

Meni se snadno, sundas remenici, vydloubnes gufero, zatlacis tam novy gufero, nasadis remenici.
tomáš
Sunday 08 December 2013 - 22:18:53 Citovat
Host
dík Martas, ležel jsem pod autem jen na zemi na sněhu a tak nabylo moc času něco zkoumat, navíc tam není moc vidět pokud nemáš kanál. Vlastně jsem potřeboval zjistit zda tam nějaké gufero je, zda opravdu (když je) že třeba po 4 rocích může propouštět a přibližnou namáhavost výměny abych si mohl spočítat náklady. Ale přesto Ti moc děkuji za odpověď, kdybych měl dílnu nebo garáž s kanálem, tak bych se do opravy určitě pustil sám.
Colommbo
Monday 09 December 2013 - 09:39:07 Citovat
Uživatel #2374
Registrován: Wednesday 01 February 2012 - 14:51:05
Příspěvků: 1192
Ano, na klikové hřídeli pod řemenicí gufero skutečně je a postupem doby (i třebas po čtyřech letech...) může začít netěsnit, není to až zas tak neobvyklé. A jak už píše Marťas - výměna není složitá, největší nesnází může být snad jen povolení šroubu řemenice kliky...

W124 E320 Coupé - u mě dobrý
Martas
Monday 09 December 2013 - 10:00:58 Citovat
Host
No ale jak to tak ctu vlastne neni jasny jestli to tece guferem ... nebo vanou v rohu ... a nebo taky treba vanou v prostredku a stejka to na kraji ...

Vymena jako takova neni slozita ale samozrejme pokud je to gugero na klice muze to znamenat to hodit dolu i rozvody (pokud to ma remen).

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1545 sec,0.1039 z toho dotazů.