• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Sintra :: SINTRA :: Sintra motor
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Topení
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
mertin
Monday 06 February 2012 - 21:02:40 Citovat
Host
Zdar bejci.sintra 3.0 24V v plynu.Po ujeti 15-20 km není zahřátá vlažný vzduch s topení kor ted když je -15c.po chvílce provozu cca 2 km dosď
teplej chladič motor z vrchu vlažnej nebo chladnej?Tak že termostat?Dneska úplně náhodou manželka mluvila s chlapkem kterej má taky sintru říkal že vyměnil termostat a stejně to nepomohlo že se mu to zahřálo až po 20km a plyn že to bude ještě horší.má teda někdo sintru která topí?a dá se ještě nějak zjistit že ten bazmek termostat nefachčí?Díky za plnohodnotné rady.
JardaB
Monday 06 February 2012 - 21:04:59 Citovat
Uživatel #365
Registrován: Monday 02 May 2005 - 22:27:36
Příspěvků: 4020
Jestli je tepla hadice k chladici kdyz motor jeste nema tak 60 stupnu (hadice k topeni) tak bude termostat v riti... Samotny nestoji moc ale ta vymena...

Twingo II, 43 kW, pro takove to jezdeni kolem komina
Opel Mokka 1.7 CDTI, firemni pracant
Renault Megane Cabrio 2.0 IDE, mazlik
Fikus 1.6Ti
robert
Thursday 13 February 2014 - 16:28:02 Citovat
Host
ahoj. mám sintru 2.2 benzín a protože mi přestala topit a ukazatel teploty byl na cca 70 C vyměnil jsem termostat. po výměně termostatu mi budík teploty ukazuje 120 C a nejde mi vůbec teplej vzduch do kabiny a taky mi nesepne sahara, může někdo poradit?
Martas
Thursday 13 February 2014 - 18:48:45 Citovat
Host
A za jak dlouho ti to na řech 120 vyleze ?

Celkem se nabizi bud spatnej termostat kterej malo otevira a nebo pokud je to technicky mozny opacne namontovanej (uz sem to taky videl).
robert
Thursday 13 February 2014 - 19:26:27 Citovat
Host
já jsem to teď zkoušel znovu nastartovat nechat to ohřát, teplota mi vylezla zase na 110 tak jsem zapnul klimu (mám manuální) a ejhle ventilátory sahara se rozběhly takže ty termospínače asi vadný nebudou, jel jsem to projet cca 10 km a najednou se začal z výdechů linout teplý vzduch (ne přímo horký) a teplota spadla na 100 nebo něco málo pod 100, protože jsem u tohoto auta měnil poprvé termostat a samozřejmě jsem dolil kapalinu napadá mě zda to není nějak zavzdušněný, ale nikde nemůžu najít jedinej odvzdušňovací kouhout je na tomto motoru něco takového? nebo jak se tento tip motoru odvzdušňuje?
Martas
Thursday 13 February 2014 - 19:37:10 Citovat
Host
Pokud ma auto expanzni nadobku tak se neodvzdusnuje.
robert
Thursday 13 February 2014 - 21:33:19 Citovat
Host
ano má na levé straně bráno od řidiče

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2164 sec,0.1665 z toho dotazů.