• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Corsa :: CORSA - COMBO :: Corsa - Combo převodovka
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Při delším brždění mi nejde zařadit.
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
hhad
Monday 10 March 2014 - 23:14:08 Citovat
Host
Zdravím všechny.

Mám malinkou, ale podstatnou závadu na manželčinym mazlikovi. Při delším brždění (sjezd z dálnice, apod.) mi nejde vyřadit a ani zařadit. Při normální jízdě po okolí to nedělá. Spojka je nová i ložisko. Dokonce jsem vyměnil i tu věc pod spojkovým pedálem ( hlavní spojkový válec asi ). Stále ale nevím, čím by to mohlo být. Původně to dělalo dost často a z ničeho nic. Na to ovšem pomohlo vyměnit ten hlavní spojkový válec. Nenapadá někoho čím by to mohlo být prosím???

Děkuji
Martas
Tuesday 11 March 2014 - 08:01:37 Citovat
Host
Malo brzdovy kapaliny, spatne odvzdusneny brzy .. neco podobnyho spojenyho s brzdovou kapalinou.
Anonymní
Tuesday 11 March 2014 - 23:35:10 Citovat
Host
Dekuji za odpověď Martas, ale odvzdšněno již nekolikrát i v servisech a kapaliny je očividně dostatek. Hledám taky v těchto končinách. Dokonce jsem i jedničkou vrtákem provrtal víčko nádobky na kapalinu, kdyby třeba ťesnilo natolik, že by tam nebyl vůbec žádný přístup vzduchu. Už mi to hlava nebere. Napadalo mě i nafukování brzdových hadic apod, ale taky nic.

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1360 sec,0.1076 z toho dotazů.