• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega Hi-Fi
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
NCDC 2015 bez BOSE (dodelani?)
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Adam
Thursday 27 March 2014 - 21:40:00 Citovat
Host
Dobry vecer,
nedavno jsem koupil Omegu 3.2 Executive s NCDC 2015 a barevnou navigaci. Chtel jsem se zeptat zda jde do auta namontovat original BOSE system a co je k tomu potreba? Na Ebayi se nejake sady prodavaji, staci nejakou tedy koupit a pote pripojit k radiu a melo by to jit? Co jsem videl na fotkach tak pokud ma auto BOSE tak jeho logo se zobrazuje na displeji BC, coz ja tam nemam => potreba tez prekodovat BC?

Predem dekuji za odpovedi.
Jerry
Friday 28 March 2014 - 18:00:44 Citovat
Jerry

Uživatel #596
Registrován: Monday 30 January 2006 - 05:26:15
Příspěvků: 782
Jde o to co od toho očekáváš a jak velký systém od BOSE máš na mysli.
Já mám ve svý OC 2.5 DTI origo celkem 11 repráků.
Aby si to měl kam dát budeš třeba potřebovat úpravy dveří či kufru

Omega C Caravan 2,5 DTI, Calibra 2.0 16V (110), Vectra C 2.2 DTI dříve Omega B Caravan 2.0 8V, Omega B Caravan 2.0 16V Ecotec, Vectra A/B 1.8 16V, Ford Scorpio 2.0, Škoda 110, Škoda 1000, Fiat 128
Anonymní
Friday 28 March 2014 - 19:44:31 Citovat
Host
No mam na mysli napr. tohle. Ale ted se mi stahuje EPC tak uvidim co vyctu od tama... Zitra mam v planu se podivat jestli je v aute aspon predpripravena kabelaz nebo ne.
Jinak BC se prekodovat nemusi? Jakmile se pripoji zesilovac radio to pozna samo?
Dik.
Martas
Friday 28 March 2014 - 20:13:36 Citovat
Host
Anonymní napsal ...

No mam na mysli napr. tohle. Ale ted se mi stahuje EPC tak uvidim co vyctu od tama... Zitra mam v planu se podivat jestli je v aute aspon predpripravena kabelaz nebo ne.
Jinak BC se prekodovat nemusi? Jakmile se pripoji zesilovac radio to pozna samo?
Dik.


BC s funkci nema vubec nic spolecnyho, ale vzhledem k tomu, ze zesilovac je umistenej v kufru kdezto kdyz Bose nemas jsou draty k reprakum tahany rovnou z radia tedy zepredu tak to bude znamenat minimalne vyznamny zasah do kabelaze ktera tam 100% pripravena neni.

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1657 sec,0.1232 z toho dotazů.