• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega motor
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
2.5 V6 najednou nestartuje
Přejít na stranu  1 2 3 [4]
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Anonymní
Saturday 08 November 2014 - 11:50:44 Citovat
Host
Ahoj máš ještě ty nahradní díly z toho motoru??? mám uplně stejný případ večer sem normalně přijel zaparkoval a rano do práce už nic jen točí jak zběsila ale ani nezakašle zkusim projit věci co jste se tu bavili jen doufam že to nebude jak u Tebe
Colommbo
Saturday 08 November 2014 - 12:14:07 Citovat
Uživatel #2374
Registrován: Wednesday 01 February 2012 - 14:51:05
Příspěvků: 1192
Že by čidlo kliky...? Přesně tak se to přiházívá a pokud svíčky dávají jiskru, ale jsou suché, přitom v přívodním potrubí ke vstřikovací liště benzín a tlak je, bude to s velmi vysokou pravděpodobností ono...

[ Upraveno Saturday 08 November 2014 - 12:15:55 ]

W124 E320 Coupé - u mě dobrý
Anonymní
Sunday 09 November 2014 - 12:56:46 Citovat
Host
dnes jsem do auta dal nabitou baterii kterou sem v pátek neuspěsnými pokusy vytřískal ... auto Vectra chytla na krátke potočení klíčkem .... nechápu vše běži jak ma žadna chyba jde do výkonu trhá asfalt přechody v pohodě nu nevím
Anonymní
Sunday 09 November 2014 - 13:02:01 Citovat
Host
hodně blbý dotaz .... setkal nekdy nekdo s tim ?... v ten večer se vedle mě postavil někdo s Vectrou b Sport a zamykal to dálkovým oplackým originalem ja ke svemu original nemam ale byl ... mam jen nahradni klíč ten uplně jednoduchej nemohlo se stat že mi to prostě jen bloknul imobilizér ??? a když s ten borec odemkl a odjel že by se to zase vrátilo zpět ?? vím že by to nemělo reagovat že jsou to individualni kody ale nic jineho me nenapada když nechtěla chytnout prošel sem všechny čidla a spoje rele i pojistku 19 vše bylo ok a od te doby sem s tim nedelal nic jen nabil baterii...
Martas
Sunday 09 November 2014 - 14:59:47 Citovat
Host
Anonymní napsal ...

vedle mě postavil někdo s Vectrou b Sport a zamykal to dálkovým oplackým originalem ja ke svemu original nemam ale byl ... mam jen nahradni klíč ten uplně jednoduchej nemohlo se stat že mi to prostě jen bloknul imobilizér ??


Imobiliser nema s dalkovym ovladanim vubec nic spolecnyho.
Anonymní
Monday 10 November 2014 - 15:39:10 Citovat
Host
ok má někdo nějaké vysvětlení ?
Anonymní
Monday 10 November 2014 - 18:26:40 Citovat
Host
Vyhoď ten strej krám dopr*dele, vem si půjčku od providentu a kup si za to fiestu .
Anonymní
Friday 15 May 2015 - 20:18:35 Citovat
Host
Hele panove, ja vim ze je to trivilani, ale stalo se mi to uz u tri oplu (astra F, Omega C, omega C) - baterka. Proste ze dne na den ode umre. Nabehne palubni elektronika, starter toci jako blazen, diagnostika nenajde zadnou chybu - jen kdyz clovek meri pri startovani, domeril jsem se nekam k 8,5V a to uz bylo malo na palivove cerpadlo...U jinych aut mi teda pri tomto stavu baterie nenabehla obvykle ani ECU, pripadne starter pusobil vahave - u oplu proste nevaha a toci i tak
omega
Monday 09 January 2017 - 21:22:04 Citovat
Host
piš slušně a spisovně, takhle píšou a vyjadřují se primitivové....

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 2 3 [4]  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1408 sec,0.1112 z toho dotazů.