• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra elektrika
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Vectra C GTS - Osvětlení budíků + funkčnost budíků - během jízdy přestanou fungovat
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Michal Misiarz
Friday 23 January 2015 - 22:52:54 Citovat
Host
Zdarte chlapi, potřebuju poradit a hlavně pomoct.
Začala mi zničeho nic blbnout palubka ( osvětlení kapličky + ukazatele - budíky ), při jízdě se mi rozvítí najednou komplet všechny kontrolky ( přitom normálně jedu ), potom zhasne veškeré osvětlení kapličky a nakonec po pár sekundách spadnou i budíky. Když zastavím a nastartuju znova, všechno fičí dále. Kilometry načítá i když palubka je jakoby spadnutá ze systému.
Nevíte náhodou co by to mohlo být -> dělá mi to cca 2týden.
Martas
Saturday 24 January 2015 - 09:22:17 Citovat
Host
Napred zkus zmerit kolik ti to dobiji jestli nemas velky prepeti, pak tepve res dalsi.
Michal Misiarz
Saturday 14 February 2015 - 17:16:43 Citovat
Host
Tak dobíjení je v naprostým pořádku ), na diagnostice v podstatě nezjistili nic a co je nejpozoruhodnější je to, že jsem přišel jak zpět nahodit osvětlení kapličky + budíky po spadnutí -> ( zmáčknutím tlačítka pro výstražné blikání ) . Když při jízdě mi spadne kaplička, zmáčknu výstražné blinkry, okamžitě po zmáčknutí tlačítka se kaplička rozfítí a najedou i budíky. Nevíte co by to mohlo být???? Jaká by mohla být souvislost??

Díky
Vrata
Saturday 29 December 2018 - 11:16:19 Citovat
Uživatel #4936
Registrován: Wednesday 07 January 2015 - 15:54:52
Příspěvků: 7
Jak to dopadlo? Mám stejný problém. Začalo to stejně, ale postupně to má vývoj... kompletní vypnutí budíků včetně kontrolek je častější. Někdy se vše rozsvítilo, když jsem třeba pohl řadící pákou, někdy když jsem otevřel dveře, někdy nepomohlo nic ani opětovné nastartování. Teď už se mi stává, že budíky nenaskočí hned při startu, ale když pak někde zastavím třeba do obchodu, tak pak po návratu to naběhne bez problému...

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1247 sec,0.1004 z toho dotazů.