• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Zafira :: ZAFIRA :: Zafira elektrika
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Stahovačka okna a stěrač zadního okna
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Pavel
Friday 10 February 2017 - 08:30:31 Citovat
Host
Ahoj lidi. Měl bych dotaz ohledně stahování okna. Dnes ráno jsem z našeho nového Opelu Meriva volal na manželku a pak mi nešlo vytýhnout okno. Opravoval jsem si už stahovačky i na jiných autech, ale tohle mi přišlo jiné. Když jsem zmáčkl vytažení nahoru, okno kousek popojelo a pak sjelo níže. Pak několik vteřin okno vůbec nereagovalo, jakoby se potřebovalo něco nabít na další akci. Asi za 15-20s to zase šlo stejným způsobem. Musel jsem do práce, tak jsem jel v -5stupních s otevřeným oknem ( jízda pro drsňáky ). Asi v plovině cesty to pořád nešlo, ale zkusil jsem to ještě jednou kousek před prací a normálně to vyjelo nahoru. Tak nevím, není tam někde na ovládání motoru nějaký kondík? Dráty bych vyloučil, těch 20 vteřin mezi funkčními intervaly se nic neměnilo...

A ještě nám nefunguje zadní stěrač. Cyklovač slyším, stěrač nejede. Rozdekloval jsem zadní dveře ( kufr ) a k motorku nejde proud od cyklovače. Kostra tam je i stálých 12V jsem naměřil. Zkusím ještě dráty v průchodce, ale ta guma se mi zdála hodně tvrdá na nějaký nakukování. Ale asi by to mělo jít. Pojistky jsou v pořádku, ty jsem proměřil. ( teda ty pod volantem ). Co by to ještě mohlo být? Díky za rady

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1468 sec,0.1181 z toho dotazů.