• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra podvozek
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Vectra C boucha zadni naprava
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Kermit
Saturday 24 December 2005 - 12:42:56 Citovat
Host
Ahoj Opláci, na mé VeCe mi nějak začala bouchat zadní náprava. Máte tu někdo Vectru C a zkušenost s tímhle problémem? Jsou tam nějaké silentbloky co odejdou a dělá to bordel jako u starší VeBe? čau za tipy a pškné Vánoce...
PN
Saturday 24 December 2005 - 14:08:04 Citovat
Host
Kolik mas najeto. Ja zatim 70t a je to v pohode. Je to o neco tvrdsi (GTS), takze jsem musel povkladat gumove vymezeni na otocne cepy na zadni palubu, ktera se otvira pri otevreni 5-tych dveri. Dale jeste nalepit penovou gumu na na tu samou palubu, aby se oprela o dvere po zavreni a nebouchalo to. Jinak to byl rachot jak od napravy. Po upravach je ticho a to jezdim hodne po kostkach a nekvalitni silnici - okoli Uh. Brodu Zkus podobne veci. Po upravach to prestalo.
Kermit
Tuesday 03 January 2006 - 12:11:29 Citovat
Host
Já jsem v kufru podložil oboustranou lepenkou ten tapecírunk a kdejakej plast co předtím bouchal. Dokonce jsem se od ženy nechal vozit v kufru a poslouchal to . Najeto mám 36.000km. Je to tiché ale z té zadní nápravy mě pořád bouchá. Hlavně pravá strana a když to kolo jako padá dolu. Budu dál zkoumat a buď to najdu a nebo se picnu Každopádně dík za radu a krásný nový rok.
qpc
Tuesday 03 January 2006 - 13:13:28 Citovat
když Bůh škádlil peklo,vymyslel i500
Uživatel #255
Registrován: Monday 20 September 2004 - 16:39:01
Příspěvků: 5329
kermit: tlumič? uložení tlumiče?

Odkaz Astra-H OPC

Odkaz i500.html

Na peklo se zvoní tlačítkem "SPORT".

Hra na honěnou vubec nedáva smysl. Když máš babu, tak přece nehoníš.....


saab
Monday 16 January 2006 - 19:29:54 Citovat
Host
Ahoj! Ja mam saaba 9-3ku SS, ma to mit stejnou napravu jako VeCe a taky mi boucha zadni naprava. Nikdo neci cim to je, Tlumice jsou pri ok a vsechny ramena a raminka jsou taky ok. Po kostkach to proste klepe. Jestli neco zjistite, napiste mi prosim na Email Moc krat dik!
keray
Thursday 26 January 2006 - 15:02:38 Citovat
Host
Jo taky mi to bouchalo a jak - v Srba servisu mi udělali prohlídku a návrh na výměnu silentbloků a stabilizátoru a nevím co všechno ještě s rozpočtem na cca 10000. Tak mi to jeden šikula zvládl sám - pouze výměnou všech gumových silentbloků (stabilizátor samozřejmě byl bez závady) za 2200 a jezdím v klidu. Srbákům se už delší dobu vyhýbám...
PN
Thursday 02 February 2006 - 18:52:05 Citovat
Host
VC-GTS. Chlapi, to bouchani je asi nakazlivy. Jak jsem byl pred dvema tydny na horach a auto stalo v tech velkych mrazech venku, zacalo mi neco vzadu bouchat. A rostla hlasitost. Dva tydny jsem kolem toho behal a uz jsem myslel, ze to budou ty silentbloky. Pospravoval jsem tlumice 5-tych dveri, protoze se mi zdalo ze maji vuli a klepou, ale delalo to porad. Jel jsem v kufru na radu Kermita, ale nenasel jsem to. Ostry zvuk do karoserie byl vsude. Nakonec jsem dnes zjistil, ze se uvolnil tapicirunk 5-tych dveri (bouchnul jsem do neho hlavou a ozvala se typicka rana) a bouchal do skla v miste motorku sterace. Zatim jsem tam vrazil molitan aby to neklepalo, az bude teplo, mrknu kde se co uvolnilo.
wozeyk
Wednesday 25 May 2011 - 00:03:47 Citovat
Host
ja mam vece 2.2 gts bouchala zadni naprava, kdyz auto stalo zabral jsem za kole nahore a skubnul k sobe tak se ozvala rana musel jsem menit zadni horni ramena:( kdyz vam neboucha tohle vetsinou je to ulozeni stabilizatoru je to guma v pouzdre asi za 100kc casem se tam proste udela vule (delala mi to i vebe) vymena je na chvili kdyby nekdo mel zajem muzu dat vetsi info;) ale i kdyz jsem vymenil oboje porad mi prijde ze mi tam neco malicko na nerovnostech boucha kdo mate taky gts mate v zadu uplne ticho?
Legend
Wednesday 25 May 2011 - 01:24:59 Citovat
Legend
Uživatel #551
Registrován: Monday 02 January 2006 - 22:41:51
Příspěvků: 3116
Já mám zkušenosti, že na zadní nápravě VC bouchají tyto díly:
- horní ramena
- tyčky stabilizátoru
- gumové uložení stabilizátoru do karoserie
Všechno ostatní jsou už jen obyčejné silentbloky a ty mají velmi vysokou životnost, zatím jsem neviděl aby některý odešel.

Moskvič 412 1971 1.5 55kW

Škoda 110LS 1.1 1976 46kW

Trabant 1.1 1991 31kW

Audi A5 Cabrio Multitronic 132kW

Mercedes C220d kombi W205 143kW

Mercedes S55 AMG Long LPG 265kW

Opel Vectra C kombi 1.8 16V LPG 90kW

Škoda Felicia Fun 1.6i 55kW
Mato
Tuesday 21 November 2017 - 10:29:15 Citovat
Host
Nazdarek. Kupil som vectru c 1,6 benzin. Na pravej strane vzadu mi nieco klepoce. Uz som bol u 3 servisakoch a vsetci hovoria ze je vsetko vnajlepsie poriadku. Klepoce to aj pri brzdeni. Kryci plech je pevny. Auticko je vseobecne tiche a preto mna to hrkotanie znervonuje. Prosim o nejaku radu. Dakujem

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1571 sec,0.1222 z toho dotazů.