• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Zafira :: ZAFIRA
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Zafira 1,8 92 kw r.v.2002 olej na svíčkách
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Ladys
Sunday 03 September 2017 - 19:56:47 Citovat
Host
Zdravím
Prosím o radu.Jde mi olej ze shora na svíčky pod lištu,asi těsněni pod víkem ventilů.odšrou boval jsem všechny šrouby,myslím,že jich je 10,ale víko nejde sundat,ani poklepáním,nechci do toho nějak bouchat,aby neprasklo,ikdyž vypadá jako slitina,je prý s plastu?Je tak přilepené,nebo jsem zapoměl na nějaký šroub?nebo jak ho sundat,abych mohl vyměnit těsnění?Nebo místo těsnění mohu dát červený silikon na motory?
Děkuji za odpověd
Colommbo
Sunday 03 September 2017 - 20:59:40 Citovat
Uživatel #2374
Registrován: Wednesday 01 February 2012 - 14:51:05
Příspěvků: 1192
Šroubů je opravdu deset, na žádný jsi nezapomněl. Pak už by víko mělo jít dolů, těsnění pod ním jsou dvě. Těsnění nové a červeným silikonem lehce podmáznout jen začátky (rohy) obloučků pro vačky. Odkaz

W124 E320 Coupé - u mě dobrý
Anonymní
Sunday 03 September 2017 - 22:13:17 Citovat
Host
Díky,ale víko nechce jít dolů,ani poklepáním,ani když jsem s ním cloumal tak nechtělo povolit,co třeba to objet do kola nožem,co je těsnění?je to asi dost připečené
Colommbo
Monday 04 September 2017 - 20:23:46 Citovat
Uživatel #2374
Registrován: Wednesday 01 February 2012 - 14:51:05
Příspěvků: 1192
Když to nejde po dobrém, taky by asi přišla ke slovu kudla. Těsnění budeš stejně dávat nové, ale vzal bych to co nejtěsněji podle hlavy, ať náhodou neporejpeš materiál víka...

W124 E320 Coupé - u mě dobrý
Anonymní
Tuesday 05 September 2017 - 20:17:25 Citovat
Host
Díky,včera se mi to povedlo,nožem to také nešlo tak slabý šroubovák a kladívko a od rohu do středu potukávat,až to povolilo.Tedy fakt to bylo přilepené fest a těsnění místy jako kámen a někde měkké tak jsem vše očistil přípravkem na motory a zítra by těsnění mělo přijít tak to dám do hromady a snad to dá nějaký čas pokoj.jen prý dotahovat od pstředu křížem a s citem,aby nevylézalo.zase jedna zkušenost s kontrolkou motoru,když špatně pálí nějaký válec.Díky

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1273 sec,0.1022 z toho dotazů.